Льюїс Гемілтон здобув першу перемогу в сезоні Формули-1

Льюїс Гемілтон здобув першу перемогу в сезоні Формули-1 Twitter

Британський шестиразовий чемпіон світу Льюїс Гемілтон здобув перемогу на Гран-Прі Штирії (Австрія). "Мерседес" же оформив перший дубль сезону.

У Австрії завершилася друга гонка сезону-2020. Пілот "Мерседес" Льюїс Гемілтон стартував з поул-позиції, і втримав лідерство протягом всієї гонки. Ця перемога стала 85-ю для британця: від рекорду легендарного Міхаеля Шумахера його відділяє лише шість.

Льюїс Гемілтон здобув першу перемогу в сезоні Формули-1F1 Official website

Його напарник по команді Валтері Боттас (стартував четвертим), наприкінці гонки випередив пілота Red Bull Макса Ферстаппена й посів друге місце. Нідерландець замкнув трійку лідерів етапу. Таким чином, Mercedes має перший дубль у сезоні, а Боттас, який переміг на Гран-Прі Австрії минулого тижня, очолив залік чемпіонату світу (43 очки).

Справжній прорив здійснив гонщик Racing Point Серхіо Перес, який з 17-ї позиції піднявся на шосту й боровся за четверту сходинку з Алексом Албоном ("Ред Булл"), однак через пошкодження боліда наприкінці пропустив уперед пілота McLaren Ландо Норріса.

Драматичним Гран-Прі Штирії стало для "Феррарі". Ще на старті пілоти Скудерії Себастьян Феттель та Шарль Леклер зіткнулися між собою, після чого зійшов з траси спочатку німець, потім, за три кола, і монегаск.

Леклер згодом визнав свою провину й попросив вибачення у Феттеля й команди.

"Я просто розчарований у собі. Моя робота сьогодні жахлива. Я підвів команду. Сподіваюся, що візьму з цього урок, і ми повернемося сильнішими на наступну гонку", - сказав Леклер у коментарі пресслужбі.

Не фінішував також гонщик "Рено" Естебан Оккон.