У Хмельницькому попрощалися із загиблими героями - Миколою Лядецьким та Василем Ільєвим

У Хмельницькому попрощалися із загиблими героями - Миколою Лядецьким та Василем Ільєвим

У Хмельницькому попрощалися із загиблими героями - Миколою Лядецьким та Василем Ільєвим
Суспільне Хмельницький

З двома військовослужбовцями попрощалися сьогодні, 12 травня, у Хмельницькому. 42-річний Микола Лядецький загинув на Луганщині, 24-річний Василь Ільєв – на Донецькому напрямку. Поховали героїв на Алеї Слави.

Провести в останню путь 42-річного Миколу Лядецького прийшли рідні, друзі, побратими. Він був стрільцем і сміливцем. Загинув під час виконання бойового завдання на Луганщині, розповідає виконуючий обов’язки командира роти з позивним "Методист". Каже, разом прослужили понад рік.

Загинув під час виконання бойового завдання на Луганщині.
Загинув під час виконання бойового завдання на Луганщині. Суспільне Хмельницький

"Він нічого не боявся, завжди брав на себе відповідальність. Потрібно було йти - він йшов. Дуже важка втрата, справжній герой. Його героїзм підтверджує той вчинок, який він захотів зробити перед смертю - врятувати свого товариша, свого побратима, ризикуючи своїм життям, - розповідає "Методист". - Товариш загинув в бою, не змогли забрати його тіло. Пішла додаткова група для того, щоб забрати тіло. В цій групі був Коля, який, на жаль, загинув - отримав кульові поранення, несумісні з життям".

Інший герой, 24 річний Василь Ільєв, загинув в бою на Донецькому напрямку, каже військовослужбовець з позивним "Джиммі". Називає Ільєва одним із кращих командорів взводу.

Василь Ільєв загинув в бою на Донецькому напрямку.
Василь Ільєв загинув в бою на Донецькому напрямку. Суспільне Хмельницький

"Коли був наш перший штурм, в окоп прилетіла граната, він накрив одного хлопця собою і таким чином врятував його і своє життя. Тобто, він ніколи не думав про те, що з ним станеться, постійно думав про побратимів, ніколи не боявся витягнути пораненого на собі", - каже "Джиммі".

За його словами, у загиблого залишились батьки, старша сестра, наречена.

Поховали загиблих героїв на Алеї Слави на кладовищі у Хмельницькому.

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram та Facebook.

Вибір редакції

На початок