Левицю Налу в двотижневому віці продали на одеському чорному ринку диких тварин. До зоозахисників вона потрапила через півтора місяці, а вже восени левеня відправлять до Південно-Африканської Республіки, повідомляє кореспондентка Суспільного.
За словами зоозахисниці Зої Великої, Налу продали, коли тварині виповнилося не більше двох тижнів. Нові “власники” неправильно годували левицю, через що у неї згодом діагностували м’язову дистрофію та рахіт.

Наразі тварина живе у Великої, її годують молоком з пробіотиками та вітамінами. Поки що Налі дозволяють грати з іншими вихованцями, але незабаром левеня почнуть привчати до вольєру.
“Коли вона тільки з’явилася в нас, ми навіть не знали, що будемо далі робити. Просто хотіли, аби у Нали було добре дитинство, аби вона правильно харчувалася. Тому ми її забрали до себе, почали вигодовувати. Спочатку просто намагалися поставити її на лапи, адже у левиці був рахіт та м’язова дистрофія. Зараз це все вже зникло, вона стала абсолютно здоровою дитиною”, - розповіла зоозахисниця.

Вона зізналася, що раніше ніколи не доглядала за хижаками, а тому доводиться консультуватися з ветеринарами та працівниками зоопарків.
“Можливо, у нас й існують розплідники з більш-менш нормальними умовами, але я все одно переконана, що їх слід законодавчо заборонити. Адже там ніколи немає необхідного догляду ветеринарів”, - додала Зоя Велика.

Жінка розповіла, що леви, яких минулого року відправили до Африки, теж мали проблеми зі здоров’ям. Зокрема через погані умови утримання та неправильно підібране харчування. Велика наголосила, що таких тварин не можна тримати в клітках, оскільки це негативно впливає на їхнє здоров’я.

Восени Налу планують також відправити у прородний заповідник Південно-Африканської Республіки. Наразі зоозахисники готують необхідні документи, аби підготувати тварину до подорожі. Із нею до Африки полетять ще четверо левів, яких врятували з приватного зоопарку.

Разом із тваринами до ПАР хоче полетіти і Зоя Велика. А після повернення додому зоозахисниця планує створити петицію щодо ухвалення в Україні закону про заборону розведення диких тварин у неволі.
Читайте також
- Одеситка тримала в неприйнятних умовах 15 собак, розпочали розслідування
- Як допомогти безпритульним тваринам. 8 ефективних способів
- У Київському районі Одеси знайшли дев'ять цуценят у сміттєвому контейнері
- Жителька Одеси Наталія Спину виходжує сову зі зламаним крилом у себе вдома. Лікарі пропонували приспати птаха, але жінка вирішила його реабілітувати.
- Волонтери Об’єднання зоозахисних груп Одеси створили проєкт з перетримки тварин для людей, які можуть потрапити в лікарню через хворобу, зокрема COVID-19. Ініціативу назвали «Тимчасовий будинок для вихованця».
- Двоє чоловіків, які загинули під обвалом грунту на березі Хаджибейського лиману в селі Алтестово Біляївського району, рятували собаку та лисенят.