На фронті загинули троє військових з Дніпропетровщини

На фронті загинули троє військових з Дніпропетровщини

На фронті загинули троє військових з Дніпропетровщини
Ілюстративне фото/Суспільне

На фронті загинули троє військових з Дніпропетровщини: Володимир Яшний, Олег Темченко та Максим Головко.

Двоє військових з Новомосковська загинули на фронті. Про це повідомив міський голова Новомосковська Сергій Рєзнік. Володимир Яшний загинув під час бою. Сержант Олег Темченко, начальник групи зберігання інженерних боєприпасів польового складу, помер у шпиталі від отриманих під Бахмутом поранень.

"Володимир та Олег боролися проти підступного ворога, що прийшов на нашу землю. Своїм життям вони прикривали всіх нас від справжнього зла", – повідомив міський голова.

6 травня поблизу Кремінної на Луганщині загинув житель Дніпра Максим Головко. Про це повідомили на сторінці у Facebook компанії "Інтерпайп".

26 лютого чоловіка мобілізували до лав Національної гвардії. Охороняв стратегічно важливі об’єкти у Дніпрі, воював на передовій. У січні отримав осколкове поранення, але після лікування та реабілітації повернувся до війська.

"До війни він був оператором верстатів з програмним керуванням на дільниці чистової обробки коліс у КПЦ. На завод прийшов у 2017 році, одразу після навчання. Колеги згадують його як працьовитого і старанного робітника", – йдеться у повідомленні.

Попрощаються з бійцем 11 травня в селі Дмитрівка Новомосковського району.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

Вибір редакції

На початок