Голову Полтавського райсуду Ларису Богомолову відсторонили від роботи

Голову Полтавського райсуду Ларису Богомолову відсторонили від роботи

Голову Полтавського райсуду Ларису Богомолову відсторонили від роботи
Голову Полтавського райсуду підозрюють у співпраці з ФСБ, фото: СБУ

Суддю Ларису Богомолову, яка, за версією слідчих СБУ, співпрацювала з ФСБ Росії, тимчасово відсторонили від роботи. Це вирішили 8 травня під час засідання Вищої ради правосуддя.

Рішення про відсторонення Лариси Богомолової від здійснення правосуддя ухвалили 8 травня. Це зробили через притягнення судді до кримінальної відповідальності.

"Вважаю, що особа, яка підозрюється за учинення особливо тяжкого злочину, а саме державної зради в умовах воєнного стану та збройної агресії країни окупанта, не може здійснювати правосуддя ", - повідомив під час засідання Вищої ради правосуддя прокурор Олександр Федорович.

Ларису Богомолу відсторонили від здійснення правосуддя до 27 червня 2023-го.

27 квітня судді повідомили про підозру за частиною другою статті "Державна зрада". Санкція – 15 років позбавлення волі або довічне ув’язнення. За інформацією слідчих СБУ, Лариса Богомолова співпрацювала з працівниками ФСБ Росії у Бердянську, а також повідомляла про переміщення українських військових.

Що відомо

  • Лариса Богомолова наприкінці березня минулого року передала окупантам інформацію про переміщення трьох бійців "Азову" з Маріуполя до району Мангуша, що на Донеччині. Крім того, закликала інших працівників суду підтримати російських окупантів і співпрацювати з ними.
  • 5 травня Ларису Богомолову взяли під варту. Таку згоду 5 травня надала Вища рада правосуддя.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

Вибір редакції

На початок