До Києва приїхали голлівудські зірки "Вікінгів" і "Зоряних війн"

До Києва приїхали голлівудські зірки "Вікінгів" і "Зоряних війн"

До Києва приїхали голлівудські зірки "Вікінгів" і "Зоряних війн"
Фото: UNITED24/Telegram

До Києва приїхали голлівудські акторки українського походження — Кетрін Винник та Іванна Сахно. Візит приурочений відзначенню річниці фандрейзингової платформи UNITED24.

Про це повідомляє Telegram-канал UNITED24.

Зірка "Вікінгів", акторка та продюсерка Кетрін Винник у березні стала амбасадоркою платформи UNITED24, створеної з ініціативи Президента Володимира Зеленського. Разом із нею до столиці приїхала українська акторка, яка нині мешкає у США, Іванна Сахно. Вона зіграла одну з ролей у серіалі "Зоряні війни: Асока".

Що відомо про Кетрін Винник та Іванну Сахно

Канадська акторка Кетрін Винник (Катерина Анна Винницька) має українське походження. Вона підтримує Україну ще від початку агресії РФ у 2014 році. Після початку повномасштабного вторгнення Винник заснувала благодійну організацію The Winnick Foundation, яка допомагає українцям, що постраждали від війни. Акторка також висловилася на підтримку санкцій проти Росії через її агресію в Україні.

У березні 2023 року Кетрін Винник стала амбасадоркою United24 і поспілкувалася по відеозв'язку з президентом Зеленським, який запросив її в Україну.

Іванна Сахно – українська акторка, яка у віці 15 років переїхала разом із родиною в США. Там стала голлівудською акторкою. Знялася в першому частково українськомовному ситкомі "Леся+Рома", біографічній стрічці "Іван Сила", голлівудських стрічках "Тихоокеанський рубіж: Повстання", "Шпигун, який мене кинув" тощо.

5 квітня ірландський музикант Hozier випустив кліп про травму війни: в ньому знялася Іванна Сахно. Hozier та Іванна з початку повномасштабного вторгнення Росії підтримують Україну.

Читайте також

Борщ на "Євробаченні": Еміне Джапарова розповіла про український бульвар у Ліверпулі напередодні конкурсу

Вибір редакції

На початок