У Мукачеві чоловік виготовляє антидронові рушниці для ЗСУ

У Мукачеві чоловік виготовляє антидронові рушниці для ЗСУ

У Мукачеві чоловік виготовляє антидронові рушниці для ЗСУ
Фото: Anti-drone / Протидія БПЛА / Антидрон Україна / Facebook

Понад сотню антидронових рушниць виготовив та відправив на фронт разом з колегами мукачівець Сергій Герасимюк. Перший прилад зібрали в травні минулого року. В ціну закладають лише вартість деталей.

Мукачівець Сергій Герасимюк близько року виготовляє антидронові рушниці. Каже: така ідея виникла на початку повномасштабного вторгнення. "Ми виконували тут пускову наладку системи по детекції дронів. Ті сенсори стояли в нашому місті, ми то зробили і то передавалося на схід. Детектувати дрони ми вміли, а треба було якось впливати на них. Не буду казати чию рушницю ми розбирали, вивчали все, спробували. Це був травень. Улітку в мене була своя перша зібрана рушниця. Пройшли всі етапи навчилися на помилках, щось спалили, щось не так зробили. А вже в жовтні виникла ідея робити це масово, тому що попит зростав", — розповів чоловік.

У Мукачеві чоловік виготовляє антидрони для ЗСУ
Фото: Anti-drone / Протидія БПЛА / Антидрон Україна / Facebook

Сергій Герасимюк каже: рушниці виготовляють троє людей. Роблять це у його кабінеті. "Усе виробництво контролюю я, а такі роботи, як спаювання, то не треба знати цілий процес, щоб робити частину. Двоє-троє — це всі люди, що працюють. Одна людина приходить тільки спаювати акумулятори, таку роботу, а так двоє людей роблять весь процес. Зараз я прийшов, а вже чотири рушниці готові до відправки. Це зробили за вихідні. Хлопці зібрали, а я маю тільки протестувати та промаркувати, зробити наліпки, зв'язатися із замовниками, записати адресу й відправити", — каже мукачівець.

За словами Сергія, наразі вже виготовили більше 100 антидронових рушниць. "120 рушниць ми виготовили стандартних, десь 40-50 — це ми поставляли запчастини, а люди самі збирали", — додав чоловік.

Сергій Герасимюк розповів, що антидронові рушниці замовляють волонтери та військові особисто.

Читайте також:

  • РФ вночі атакувала Україну, Зеленський в Нідерландах, США виділили новий пакет допомоги. 435 день війни
  • Нємчанінов забив гол у ворота суперника, однак його не зарахували. ФК "Минай" поступився "Шахтарю" вдома
  • Зібрали майже 15 тис. для ЗСУ. На Закарпатті молодята відмовились від квітів на своєму весіллі
  • "Від кожного з нас залежить майбутнє наших дітей, майбутнє нашої країни". Історія захисника з Харкова, який був у полоні

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram

Вибір редакції

На початок