"Дронова атака" на Кремль: Медведєв пригрозив Зеленському вбивством. В ОПУ відреагували

"Дронова атака" на Кремль: Медведєв пригрозив Зеленському вбивством. В ОПУ відреагували

Кремль, Москва, вибух
. Вибух у небі над Кремлем 3 травня 2023 року. Скріншот з відео

Заступник голови Ради безпеки РФ Дмитро Медведєв заявив про необхідність фізичного усунення президента України Володимира Зеленського, щоб відповісти на "дронову атаку" на Кремль. Радник голови ОПУ Михайло Подоляк відповів на погрози фінською приказкою.

Медведєв написав у своєму Telegram-каналі: "Після сьогоднішнього теракту не залишилося жодних варіантів, окрім фізичного усунення Зеленського та його кліки. Він не потрібен навіть для підписання акта беззастережної капітуляції".

Радник голови ОПУ Михайло Подоляк відповів на погрози фінською приказкою і порівняв Медведєва з "порожньою діжкою".

Читайте також: У США не мають доказів причетності ЗСУ до атаки на Кремль — Блінкен

"На будь-яку загрозливу заяву типового російського суб’єкта "Медведєва", особливо про "фізичне знищення", є блискуча фінська ремарка: "Tyhjät tynnyrit kolisevat enite". Цей вислів у перекладі українською звучить так: "Порожня бочка дужче гримить" або "У порожній бочці і дзвону багато", — написав він у Twitter.

Що відомо про нібито атаку дронами на Кремль

Раніше 3 травня російська влада звинуватила Київ в атаці дронів на Кремль. Інцидент начебто стався уночі. Речник президента РФ Дмитро Пєсков, Путіна не було у Кремлі на момент "спроби атаки українських безпілотників".

У Кремлі заявили, що Москва розцінює цю атаку як "сплановану терористичну акцію та замах на президента РФ".

В ОПУ заявили, що Україна не має інформації про так звані нічні атаки на Кремль, а події у Москві можуть бути "нагнітанням ситуації перед 9 травня", або підготовкою російським керівництвом масштабного теракту.

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна не атакує територію Росії, українці борються на власній території, захищають свої села і міста. На тлі невдач на полі бою у Москві вигадують різні маніпуляції.

Читайте також

Нічна атака дронами, Зеленський у Фінляндії, РФ вдарила по вокзалу в Херсоні. 434 день війни РФ проти України. Онлайн

На початок