Зеленський прокоментував "атаку дронами" на Кремль

Зеленський прокоментував "атаку дронами" на Кремль

Зеленський
. Президент України Володимир Зеленський під час пресконференції у Фінляндії 3 травня 2023 р. Фото: Bloomberg через Getty Images

Україна не атакує територію Росії, українці борються на власній території, захищають свої села і міста. На тлі невдач на полі бою у Москві вигадують різні маніпуляції.

Про це сказав президент Володимир Зеленський на спільній пресконференції з учасниками саміту країн Північної Європи, коментуючи заяву РФ про нібито атаку Україною Кремля з допомогою безпілотника.

"Ми не атакуємо ані Путіна, ані Москву, ми боремося на власній території, захищаємо свої села і міста. Нам зброї не вистачає навіть для цього. Саме тому ми не використовуємо її деінде, окрім. У нас дефіцит. Ми не можемо використовувати будь-що і будь-де. Ми це залишимо трибуналу", — сказав він.

За словами президента, у Росії немає перемог і Путін більше не може мотивувати своє суспільство і "просто так відправляти на смерть своїх військових".

"На полі бою друга армія світу програла. Вони не спроможні окупувати Україну. Отримали відсіч від нас. Тепер йому треба мотивувати, аби вони йшли вперед, звичайно окрім "вагнерівців", які складаються з "зеків", яких розстрілюють, якщо вони повертаються назад. Цьому є сотні тисячі фактів, перехоплень, аудіо", — сказав Зеленський.

За його словами, Путін не спроможний більше продавати інформаційно своєму суспільству "перемогу".

"Більше перемог немає. Вони програли цю війну, як держава. Програли повагу. І тепер йому потрібно робити щось різке. То замахи, то дрони, то якісь гуси, що їх бомбили. Вони будуть щоденно вигадувати ті, чи інші кроки. А все вирішується простіше. Не треба залякувати, а вийти з нашої території, яку всі визнають. Це набагато простіше, ніж використовувати різні маніпуляції", — наголосив президент.

Що відомо про нібито атаку дронами на Кремль

3 травня російська влада звинуватила Київ в атаці дронів на Кремль. Інцидент начебто стався уночі. Речник президента РФ Дмитро Пєсков, Путіна не було у Кремлі на момент "спроби атаки українських безпілотників". У Кремлі заявили, що Москва розцінює цю атаку як "сплановану терористичну акцію та замах на президента РФ".

В ОПУ заявили, що Україна не має інформації про так звані нічні атаки на Кремль, а події у Москві можуть бути "нагнітанням ситуації перед 9 травня", або підготовкою російським керівництвом масштабного теракту.

Читайте також

"Дронова атака" на Кремль: Медведєв пригрозив Зеленському вбивством. В ОПУ відреагували

Нічна атака дронами, Зеленський у Фінляндії, РФ вдарила по вокзалу в Херсоні. 434 день війни РФ проти України. Онлайн

На початок