Освітній хаб на Київщини: скільки людей пройшли навчання за три місяці

Освітній хаб на Київщини: скільки людей пройшли навчання за три місяці

Освітній хаб на Київщини: скільки людей пройшли навчання за три місяці
Фото: КОВА

За три місяці в Освітньому хабі Київщини пройшли навчання 856 людей. Про це повідомили в Департаменті освіти і науки Київської ОВА.

Основна мета хабу – створення освітнього середовища, де люди можуть розвинути соціально-комунікативні навички, набути актуальних компетентностей і знань, отримати допомогу в професійному самовизначенні.

Координатори розробили 45 програм, провели 56 тренінгів, курсів, семінарів. Також у закладі можна отримати психологічну й емоційну підтримку. У квітні Освітній хаб почав співпрацювати із ГО "Асоціація інноваційної та цифрової освіти".

"Завдяки цій співпраці охочі навчатися отримають ширший доступ до знань щодо навичок, які мають попит на ринку праці під час та після завершення воєнних дій на території України, для дітей, підлітків і дорослих", — йдеться в повідомленні.

Що відомо про освітні хаби на Київщині

У липні 2022 року в Києві запрацював освітній хаб Inspiration cafe, навчання в якому є безплатним для дітей вимушених переселенців, військовослужбовців і співробітників сфери критичної інфраструктури.

З 1 лютого розпочав роботу Освітній хаб Київщини. Це новий соціально-гуманітарний проєкт для жителів області.

Читайте також

3 травня завершується реєстрація на НМТ-2023

"Армія відновлення": до яких робіт залучають безробітних на Київщині

Вибір редакції

На початок