Росія змінила тактику своїх ракетних ударів по Україні — британська розвідка

Росія змінила тактику своїх ракетних ударів по Україні — британська розвідка

Ракета Х-101
Ракета Х-101. naked-science.ru

Росія змінила тактику своїх ракетних ударів по Україні. Про це повідомляє Міністерство оборони Великої Британії з посиланням на дані британської розвідки. Удари по енергетичній інфраструктурі, імовірно, більше не в пріоритеті.

Як відзначили британські розвідники, Росія 28 квітня та 1 травня ударила по Україні крилатими ракетами повітряного базування. Це були перші такі атаки за 50 днів після 9 березня.

Ударів було завдано російськими стратегічними бомбардувальниками дальньої авіації Ту-95 і Ту-160. Вочевидь, використовувалися крилаті ракети Х-101 і Х-555.

Під час обох ударів окупанти використали менше ракет, ніж під час попередніх атак, відзначили британські розвідники. Це може бути пов'язано зі спробами Росії поновити запаси крилатих ракет повітряного базування.

Аналізуючи об'єкти, пошкоджені під час останніх російських ударів, британські розвідники відзначають, що електроенергетична мережа України більше не є ціллю росіян.

“Обидва останні удари, найвірогідніше, були сфокусовані на військовій, промисловій та логістичній інфраструктурі України", — йдеться у звіті британських розвідників.

Читайте також

Нічна атака дронами Києва. 434 день повномасштабної війни РФ проти України. Текстовий онлайн

Уночі Київ атакували "Шахедами" з різних напрямків — КМВА

Вночі росіяни атакували Україну ударними дронами — Генштаб ЗСУ

Уночі було знищено 21 "Shahed-136/131" із 26 — Повітряні Сили

ISW: Шойгу заявив, що РФ збільшує виробництво високоточних ракет

На початок