"Акцент на якісному глядацькому кіно". Як у Чернівцях організують Одеський міжнародний кінофестиваль

"Акцент на якісному глядацькому кіно". Як у Чернівцях організують Одеський міжнародний кінофестиваль

"Акцент на якісному глядацькому кіно". Як у Чернівцях організують Одеський міжнародний кінофестиваль
Фото: Odesa International Film Festival

З 19 по 26 серпня у Чернівцях одночасно з Одесою пройде Одеський міжнародний кінофестиваль. У центрі Миколайчука відбудуться покази конкурсних програм фестивалю та індустріальні заходи. Однією з локацій буде кінотеатр "Чернівці".

Про це на пресконференції повідомила директорка Одеського міжнародного кінофестивалю Анна Мачух.

За її словами, Чернівці будуть основною локацією для міжнародної програми. До липня для глядачів відберуть українське та європейське кіно.

"Одеський кінофестиваль славиться своєю червоною доріжкою, її цього року не буде. Вона буде лише в тому випадку, якщо ми будемо проводити фестиваль після нашої перемоги, на що ми дуже сподіваємося", — каже Анна Мачух.

У центрі Миколайчука відбуватимуться церемонії відкриття та закриття, покази фільмів, зустрічі із зірковими гостями, а також події індустріальної програми — дискусії воркшопи, майстер-класи від гостей.

Ще однією локацією фестивалю буде кіноконцертна зала кінотеатру "Чернівці", каже директорка центру Миколайчука Тетяна Д'яченко. Деякі заходи відбуватимуться в Чернівецькому національному університеті.

Події кінофестивалю не будуть безкоштовними, частину зібраних грошей спрямують на потреби ЗСУ.

Торік Анна Мачух відвідала фестиваль "Миколайчук OPEN" у Чернівцях. Також місто є одним з найбезпечніших у країні. Це вплинуло на вибір міста проведення кінофестивалю, каже Анна Мачух.

Що відомо

  • Одеський міжнародний кінофестиваль — один із найбільших глядацьких кінофестивалів у Східній Європі, головний фестиваль національного кіно. Саме на ОМКФ проходять прем’єри найбільш очікуваних національних фільмів, а також дебютують молоді таланти.
  • Торік Одеський кінофестиваль відбувався за кордоном.

Читайте Суспільне Чернівці в Telegram: головні новини

Станьте частиною Суспільне Чернівці: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: [email protected]

Вибір редакції

На початок