Президент Бразилії захворів на коронавірус

Президент Бразилії захворів на коронавірус

Президент Бразилії захворів на коронавірус
АР

Президент Бразилії Жаїр Болсонару захворів на COVID-19. Раніше він не вірив у серйозність захворювання та відмовлявся носити маску.

"Повернули позитивний результат", - заявив він під час брифінгу, передає The Guardian.

6 липня низка місцевих ЗМІ повідомила, що у президента з'явилися симптоми хвороби - постійний кашель та температура до 38 градусів.

При цьому 4 липня Болсонару взяв участь у святковому обіді на честь Дня незалежності США з американським послом Тодом Чепменом, міністрами оборони та закордонних справ Бразилії. При цьому всі учасники були без масок.

Раніше, бразильський лідер стверджував, що заходи, вжиті для стримування розповсюдження вірусу, можуть завдати більше шкоди, ніж сама пандемія. 22 червня він укотре закликав послабити карантин і відкрити магазини з підприємствами. Болсонару відмовлявся носити маску у публічних місцях, але 23 червня бразильський суд постановив, що президент зобов'язаний її носити у громадських місцях на території країни та навколишньому територіальному окрузі.

Що відомо

  • Станом на 7 липня у світі зафіксовано 11,8 мільйонів хворих на коронавірус, з них 6,7 мільйонів вилікувалися, 542 тисячі - померли.
  • Лідерами за загальною кількістю виявлених випадків є США Бразилія та Росія.
  • Деякі країни світу вже почали поступовий вихід з карантину, зокрема відкривають свої кордони для туристів.
  • Згідно з дослідженням BBC, кількість смертей у 6 містах Бразилії 38% вище середнього показника.

На початок