Хто може очолити ще шість райдержадміністрацій на Буковині

Хто може очолити ще шість райдержадміністрацій на Буковині

Хто може очолити ще шість райдержадміністрацій на Буковині

Ще шість кандидатів подали свої електронні декларації на голів райдержадміністрацій.

Кандидаткою на посаду голови Сокирянської РДА є Ірина Антонюк. Вона працює керівницею ЦНАПу у Кіцмані. Цього року балотувалась у 202 окрузі від Аграрної партії України, згідно з даними ЦВК.

Сторожинецьку РДА може очолити Петро Брижак. Він перший заступник Сторожинецького міського голови. У 2015 році балотувався до Чернівецької обласної ради від Аграрної партії України.

На посаду голови Хотинської РДА подав декларацію Ярослав Цуркан. Раніше він нам у коментарі казав, що подав заявку в систему «Lift». Ярослав Цуркан працює першим заступником керівника Чернівціводоканалу. Він колишній мер Заставни.

Кандидатом на посаду голови Кіцманської РДА є Олексій Добровольський. Він голова села Іванківці Кіцманського району.

Герцаївську РДА може очолити Лілія Олару. Вона голова села Петрашівка Герцаївського району. Також працює у відділі освіти Герцаївської РДА.

Раніше оприлюднили декларації кандидатів на посади голів Вижницької, Кельменецької та Новоселицької РДА. Також стало відомо, хто може очолити Путильську РДА.

Раніше голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук записав звернення до кандидатів на посади голів районних адміністрацій. Він закликав подавати резюме через систему «Lift».

На початок