РФ побудувала одні з найбільших військово-оборонні споруди у світі — британська розвідка

РФ побудувала одні з найбільших військово-оборонні споруди у світі — британська розвідка

Російські військові
Російські військові. Фото: з сайту ГУР

З літа 2022 року Росія побудувала одні з наймасштабніших систем військово-оборонних споруд, які будь-де у світі бачили за багато десятиліть. Про це повідомляє Міністерство оборони Великої Британії з посиланням на дані британської розвідки. Ці оборонні споруди розташовані не лише поблизу нинішньої лінії фронту, але й глибоко всередині територій, які наразі контролює Росія.

За даними британської розвідки, знімки показують, що Росія доклала особливих зусиль для укріплення північного кордону окупованого Криму. У тому числі за допомогою багатошарової оборонної зони біля села Медведівка.

Росія також вирила сотні кілометрів траншей вглиб міжнародно визнаної російської території, в тому числі в Бєлгородській і Курській областях.

“Оборона підкреслює глибоке занепокоєння російських лідерів тим, що Україна може досягти значного прориву”, — відзначили британські розвідники .

Однак деякі роботи, ймовірно, були виконані місцевими командирами та цивільними діячами у спробі просунути офіційний наратив про те, що Росії "загрожують" Україна і НАТО, наголошують у британській розвідці.

Читайте також

Нічна повітряна атака РФ, лівобережжя Херсонщини, паспорти РФ на окупованих територіях. 432 день війни. Онлайн

Вночі РФ атакувала з повітря Київ, попередньо, всі ракеті і БпЛА знищено — КМВА

Залужний: вночі знищили 15 із 18 крилатих ракет

Бахмут і Мар'їнка залишаються в епіцентрі бойових дій — Генштаб ЗСУ

Вибір редакції

На початок