В Ірпені зʼявився мурал, присвячений Артемсолі

В Ірпені зʼявився мурал, присвячений Артемсолі

Ексклюзивно
В Ірпені зʼявився мурал, присвячений Артемсолі
Мурал "Ірпінь та Бахмут — міста відважних людей" в місті Ірпінь. Фото: Суспільне

30 квітня в Ірпені Київської області зʼявився мурал "Ірпінь та Бахмут — міста відважних людей". Як розповіла авторка Суспільному, загалом планується відкриття трьох муралів у різних містах.

Зазначається, що мурал створили за ініціативи української рок-музикантки та композиторки Даші Суворової. Художником виступив Іван Шульгін. Авторка ідеї розповідає, що прожила в Бахмуті своє дитинство.

"Кожного ранку, коли я приходила на кухню, то сіль мені нагадувала про моє місто і я вирішила залишити її в Ірпені, оскільки це знакове місто", — розповіла про ідею ініціаторка.

Дар'я Суворова розповіла, що це буде трилогія муралів, але в різних інтерпретаціях. Перший вже на стіні в Ірпені, другий має зʼявитися в Києві, а третій — в Парижі. Проте у французькій столиці Суворова планує створити мурал ігристого вина, оскільки в Бахмуті є завод популярного ігристого вина. Саме під час війни, авторка опинилася у Парижі та вирішила там залишити свій слід. В Києві теж на муралі буде зображена сіль, але інакше.

В Ірпені зʼявився мурал, присвячений Артемсолі
Відкриття муралу в Ірпені. Фото: Суспільне

За словами ірпінського місткого голови Олександра Маркушина, зображення на стіні створювали декілька тижнів. Він зазначає, що перша перемога ЗСУ була саме в Ірпені, коли ЗСУ не дали пробратися до Києва.

"Саме перша перемога була в Ірпені, так само і Бахмут. Весь світ дивиться, як наші ЗСУ борються, перемагають та відстоюють кожен метр території міста. Він тримається і це символізує нашу максимальну підтримку", — розповів мер.

Читайте також

На Київщині попрощаються із загиблим в Херсоні фіксером

Вибір редакції

На початок