Футболісти з Кременчука зіграли внічию з лідером чемпіонату

. фк "Кривбас"

30 квітня матч Другої Ліги між клубами "Кремінь-2" і "Нива" (Київська область) завершився нічиєю. Команди зіграли із рахунком 1:1. Про це стало відомо з прямої трансляції матчу. Гра відбулась на стадіоні у Кременчуці в рамках 14-го туру Другої ліги з футболу.

Загалом перед 14-м туром "Кремінь" перебував на передостанньому (9-му) місці чемпіонату Другої Ліги, маючи в своєму активі 4 очки і шість поразок поспіль в останніх матчах. "Нива" з Бузової (Київська область) - перше місце місце і 34 очки.

Рахунок у матчі на 36-й хвилині відкрив нападник господарів Олександр Вівдич. Через 8 хвилин гості зрівняли рахунок. Голом відзначився Євген Миколаюк.

У наступному турі "Кремінь-2" зіграє 6 травня на Київщині проти місцевої "Чайки". А "Нива" з Бузової (Київська область) на виїзді у Вінниці зіграє проти місцевого клубу "Нива".

• Друга Ліга – це третя за рангом футбольна ліга в Україні. За підсумками сезону 2022–2023 команда, яка посяде перше місце вийде до Першої ліги.