60 мільйонів виплатили підприємцям через часткове безробіття під час карантину на Закарпатті

60 мільйонів виплатили підприємцям через часткове безробіття під час карантину на Закарпатті

60 мільйонів виплатили підприємцям через часткове безробіття під час карантину на Закарпатті

Майже 15 тисяч закарпатців отримали гроші у звְ’язку з частковим безробіттям під час карантину. Про це розповів директор обласного центру зайнятості Юрій Фущич. 60 мільйонів гривень розподілили для роботодавців і їхніх працівників, а також для фізичних осіб-підприємців.

Заклад Ольга Омбоді не працює три з половиною місяці. З десяти найманих робітників тут залишилося двоє, які виходять позмінно. Відвідувачів приймають на терасі.

Втім, підприємиця каже, що робота літньої тераси їхній заклад не рятує, тому коли почули про можливість отримати допомогу, одразу подали заявку.

«Деяка частина людей вийшла вже на роботу, але заклад не працює в повному обсязі, — розповіла Ольга Омбоді, — тому ті люди, які вимушені залишитися тимчасово без роботи, вони отримають кошти».

Підприємиця каже: як фізична особа-підприємець, вона отримує у місяць 2 тисячі 600 гривень допомоги із часткового безробіття під час карантину. Її працівники — дві треті від мінімальної заробітної плати.

Щоб отримати допомогу у зв’язку з частковим безробіттям, потрібно звернутися протягом дев’яноста днів із моменту, коли ви перестали працювати, до обласного центру зайнятості, каже директор Юрій Фущич.

«На сьогоднішній день десь 8 730 прийнято пакетів документів, по яким є позитивні рішення, з них 1 100 — ті, які мають найманих працівників, і 7 тисяч — це фізичні особи-підприємці, які працюють самі на себе», — каже директор.

Допомогу із часткового безробіття працівникам а також ФОПам будуть виплачувати, за словами Юрія Фущича, ще 30 днів після закінчення карантину.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди