Колишні гравці київського "Динамо" Мілевський та Хачеріді захворіли на коронавірус

Колишні гравці київського "Динамо" Мілевський та Хачеріді захворіли на коронавірус

Колишні гравці київського "Динамо" Мілевський та Хачеріді захворіли на коронавірус pressball.by

У клубі-чемпіоні Білорусі - брестському "Динамо" - зафіксовано спалах коронавірусу. Серед інфікованих виявилися й колишні гравці київського "Динамо" Артем Мілевський та Євген Хачеріді, а також вихованець "Шахтаря" Олександр Нойок.

Про це повідомляє білоруська Трибуна. За інформацією джерела, у клубі COVID-19 виявлено у 17 осіб. З них 11 - футболісти: Лаптєв, Хачеріді, Садовський, Мілевський, Вітус, Печенін, Кривець, Гордійчук, Юзепчук, Нойок та Ігнатович. Ще п'ятеро інфікованих - персонал брестського "Динамо". Повідомляється, що українець Олександр Нойок нині перебуває у лікарні.

При цьому Мілевський встиг зіграти повний матч зі "Смолевичами": тест був зроблений після поєдинку.

Білорусь перебуває на 26-му місці за кількістю хворих на коронавірус. На сьогодні інфіковано 63270 людей, з яких 418 померли. Раніше, 2 липня президент Білорусі Олександр Лукашенко говорив про COVID-19 у країні: "Вже сьогодні можна сказати, що ми перемогли".

Нагадаємо, чемпіонат Білорусі, на відміну від інших футбольних ліг у Європі, не припиняли. Лідером турнірної таблиці після 16 турів є "Шахтар" Солігорськ, який має порівну очок з БАТЕ. "Динамо" Брест перебуває на п'ятій сходинці.

Категорії
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start