Ранкова ракетна атака не пошкодила енергетичну інфраструктуру — Укренерго

Ранкова ракетна атака не пошкодила енергетичну інфраструктуру — Укренерго

Важливо
Електромережа у Житомирі
. Житомир, 24 листопада 2022 року. Фото: Дмитро Поліщук для Суспільне Житомир

Ранкова ракетна атака росіян не завдала пошкоджень енергетичній інфраструктурі та не призвела до необхідності обмеження споживання. Про це повідомляє “Укренерго”. Однак залишається складною ситуація на сході України, де через обстріли зазнав пошкоджень енергетичний об’єкт.

“Станом на 28 квітня виробництва електроенергії достатньо для покриття споживання. Водопілля спадає. Гідроелектростанції продовжують працювати не тільки для покриття піків споживання зранку та ввечері, але й упродовж всієї доби”, — йдеться у повідомленні.

Триває експорт електроенергії у Польщу та Молдову, також продовжується незначний імпорт зі Словаччини.

Ремонтні бригади “Укренерго” працюють на всіх об’єктах високовольтної мережі, які зазнали російських атак.

В “Укренерго” нагадали, що внаслідок 15 ракетних та 18 дронових атак енергосистема отримала безпрецедентні пошкодження. Для відновлення того рівня надійності енергопостачання, який був до масованих обстрілів, все ще необхідно багато ресурсу та часу.

“Щоб зменшити навантаження на енергосистему, яка зазнала тяжких пошкоджень ворога і все ще продовжує відновлюватися, просимо за можливості переносити використання потужної техніки на нічні та денні години”, — йдеться у повідомленні.

Під ранок 28 квітня Росія завдала чергового масованого ракетного удару по Україні. В результаті атаки є жертви й руйнування в Умані на Черкащині, Дніпрі та Українці на Київщині. Українська ППО збила 21 з 23 крилатих ракет і два дрони.

Читайте також

Ракетний удар по Україні. Що відомо про наслідки атаки в Умані, Дніпрі і на Київщині

Нічний ракетний удар по Дніпру та Умані, ПАРЄ визнала геноцидом депортацію українських дітей. 429 день війни. Онлайн

На початок