Ракетна атака РФ: в Українці пошкоджено будинок, двоє травмованих

Ракетна атака РФ: в Українці пошкоджено будинок, двоє травмованих

Оновлено
Ракетна атака РФ: в Українці пошкоджено будинок, двоє травмованих
Будинок, в який влучили уламки російської ракети. м. Українка, Київська обл. 28 квітня 2023 р. Фото: МВС

Під час повітряної атаки Росії 28 квітня уламки ракети влучили в багатоповерховий житловий будинок в місті Українка Київської області. Двоє людей травмовані, зокрема, 13-річна дитина, повідомив міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко.

Внаслідок падіння уламків російської ракети пошкоджено квартири на 5 та 6 поверхах житлової багатоповерхівки. Там виникла пожежа, поінформував голова Київської ОВА Руслан Кравченко.

"Пожежу вдалося локалізувати о 5:30. Постраждала дитина – дівчинку доставили в Охматдит", – зазначив голова Київської ОВА.

Він повідомив, що всі відповідні служби працюють на місці. Людям надається необхідна допомога.

В "Охматдиті" Суспільному повідомили, що в Українці постраждала 13-річна дівчинка і зараз її екстрено оперують.

"Працюватимуть ортопеди та мікрохірурги. Але відразу скажу, поранення є, однак життю дитини нічого не загрожує", — сказала речниця "Охматдиту".

Ракетна атака на Київщину. Українка 28 квітня 2023р.
Пошкоджена квартира в м. Українка внаслідок ракетної атаки РФ. Київська обл. 28 квітня 2023р. Фото: поліція Київщини / Telegram

Місцевий мешканець Антон Поваленко допомагав виносити з пошкодженої квартири травмовану дівчинку. Суспільному він розповів, що приблизно о 4.45 почув три вибухи у повітрі, а секунд через 15 будинок затрусило.

"Після цього вискочили на вулицю, пожежа внизу, пожежа на 5-6 поверхах, кричали люди, але люди були всі живі. А в нашому під’їзді дівчинка постраждала, щось з ногами. Мені відомо, що в Охматдиті на даний момент їй роблять операцію. Виносили її, швидка приїхала, всі інші служби через 5 хвилин були на місці", — каже Антон.

місто Українка Київщина. Ракетна атака 28 квітня
Пошкоджена квартира у місті Українка внаслідок ракетної атаки РФ. Київська обл. 28 квітня 2023р. Фото: Дар'я Григоренко / Суспільне

Уламки ракети влучили в квартиру на шостому поверсі. " Скрізь було каміння. Ми вискочили, загасили пожежу і побігли одягатися. Нічого не видно, все каміння прилетіло. Я досі не зрозуміла, що сталося. Тільки комісія приїхала, вони все зафіксували, далі я не знаю, що вони будуть вирішувати. Я викликала швидку, у мене стрес, у мене тиск піднявся", — каже власниця квартири Оксана.

Ще одна мешканка будинку, в який влучили уламки російської ракети, Вікторія розповіла Суспільному, що на момент повітряної атаки спала. Прокинулася від гучного звуку і вибитого скла.

Ракетна атака РФ 28 квітня 2023р.
Пошкоджений будинок в м. Українка внаслідок ракетної атаки РФ. Київська обл. 28 квітня 2023р. Фото: Дар'я Григоренко / Суспільне

"Я на першому поверсі живу. Я виглянула, побачила, що падає цегла, трохи горить. У мене скло полетіло. Звичайно, це було страшно. Курточку накинула, вискочила, і тут все це побачила. Причому всі ці уламки лежали на дитячому майданчику. Вікна вибило всі, кондиціонер побила", — розповіла жінка.

Мешканців пошкоджених квартир забезпечать тимчасовим житлом, а будинок відремонтують, повідомив голова Київської ОВА Руслан Кравченко.

"Дав доручення розпочати демонтаж фасаду пошкодженої частини будинку, провести інструментальне обстеження, в максимально короткі терміни розробити проєктно-кошторисну документацію та оперативно розпочати капітальний ремонт пошкоджених квартир та будинку", — написав Кравченко у Facebook.

Читайте також

Ракетний удар по Україні. Що відомо про наслідки атаки в Умані, Дніпрі і на Київщині

На початок