Спа, тераси, івент-хол та три поверхи: президент рівненського Вереса розповів про базу, яку збудують для клубу

Спа, тераси, івент-хол та три поверхи: президент рівненського Вереса розповів про базу, яку збудують для клубу

Спа, тераси, івент-хол та три поверхи: президент рівненського Вереса розповів про базу, яку збудують для клубу
Президент Вереса Іван Надєїн/Колаж: Суспільне

Базу для футбольного клубу Верес, яку планують звести у Рівному на вулиці Захисників Маріуполя, планують триповерховою. Зі слів президента клубу Івана Надєїна, архітектурну ідею побачили у мадридського Реала. Запланували, серед іншого, спа-зону, івент-хол та відкриті тераси для перегляду ігор, розповів він у інтерв'ю клубній пресслужбі.

На базі планують розмістити дві команди – основну та U-19.

“Перший поверх — це роздягальні, спа зона, тренажерний зал, спортивний зал, їдальня, кухня. Другий поверх буде виключно житловим. Там розташовуватимуться команди, тренери обох чоловічих команд. Таку ідею підгледіли у Кривбасу”, – зазначив Іван Надєїн.

Окрім цього, архітектори запроєктували третій поверх.

“Там буде великий івент хол. Це нам потрібно, бо ми намагаємося об‘єднати навколо себе бізнес нашого регіону. Там же буде розташовуватися клубний офіс. А також — відкриті тераси для перегляду матчів на полях клубної бази”, – зазначив Надєїн.

Також планують зробити окремі номери для гостей клубу.

Клубна пресслужба показала, на якому етапі роботи зараз

Планують також побудувати третє футбольне поле з натуральним газоном. Іван Надєїн розповів, що “можливо, воно буде з підігрівом, щоб ми повністю закрили питання матчів восени й навесні для клубних команд”.

Будівництво розпочалося у 2021 році. Президент клубу припустив, що за сприятливих умов проєкт можуть втілити до кінця 2023 року:

“Легко зробити з грошима, трішки складніше зробити без грошей. Але ми рухаємось”.

Що відомо

  • У червні 2021 року "Верес" переміг в аукціоні з права оренди восьми гектарів міської землі в рекреаційній зоні поряд з вулицею Костромською та Пагорбом Слави строком на 4 роки.
  • Згідно із договором з міською радою, футбольний клуб зобов'язаний компенсувати майже 1,5 млн грн збитків від втрат сільськогосподарського виробництва на цій території. А також щороку сплачувати 805 тисяч гривень за оренду.
  • Підготовчі роботи до зведення бази стартували у серпні 2021 року.
  • Раніше у "Вересі" заявляли, що проєкт розрахований орієнтовно на два роки і обійдеться приблизно в мільйон євро. Президент не виключав, що для проєкту шукатимуть інвесторів чи партнерів.

Читайте і дивіться Суспільне Рівне на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

Вибір редакції

На початок