"Паспортний сервіс" розпочав роботу в Іспанії — МВС

"Паспортний сервіс" розпочав роботу в Іспанії — МВС

Важливо
Центр обслуговування громадян "Паспортний Сервіс"
. Центр обслуговування громадян "Паспортний Сервіс", ілюстративне фото: УНІАН

В іспанському місті Валенсія в тестовому режимі розпочав роботу український "Паспортний сервіс".

Про це повідомляє пресслужба міністерства внутрішніх справ України.

Після початку повномасштабної війни в Україні, за даними Управління верховного комісара ООН у справах біженців, понад 170 тисяч українців отримали тимчасовий захист на території Іспанії.

"Для покращення умов життя громадян Державна міграційна служба України у співпраці з МВС розширює географію надання послуг держпідприємству "Документ". В іспанському місті Валенсія в тестовому режимі розпочинають свою роботу спеціально облаштовані мікроавтобуси білого кольору із символікою "Паспортного сервісу", — йдеться у повідомленні.

Українці зможуть оформити  необхідні паспортні документи, що дасть можливість отримати фінансову та гуманітарну допомогу, навчатися у місцевих навчальних закладах і безперешкодно перетинати кордони інших країн, зокрема:

  • оформлення ID-картки чи закордонного паспорта (у тому числі замість втраченого або викраденого);
  • обмін ID-картки чи закордонного паспорта (у зв’язку з закінченням строку дії, зміною інформації, непридатністю до використання);
  • обмін паспорта зразка 1994 року на ID-картку (за бажанням чи у разі непридатності);
  • одночасне оформлення закордонного паспорта та ID-картки;
  • страхування.

"Також згодом буде доступна і послуга з обміну водійського посвідчення, про запуск якої буде повідомлено додатково", — йдеться у повідомленні.

Мобільні комплекси розташовані за адресою: Xàtiva, 46007 Valencia, Іспанія. Графік роботи центру: понеділок-субота, з 9:00 до 18:00. Обслуговування відвідувачів у Валенсії на період технічного старту запускається за "живою чергою". Запис до електронної черги здійснюватиметься після успішного тестування систем, про що буде повідомлено додатково на офіційному сайті ДП "Документ".

У МВС нагадали, що окрім Іспанії підрозділи "Паспортного сервісу" вже доступні у чотирьох містах Польщі (Варшава, Краків, Ґданськ і Вроцлав), у Туреччині (Стамбул), Словаччині (Братислава), Чехії (Прага) та двох містах Німеччини (Кельн і Берлін).

Читайте також

ДП "Документ": у Німеччині в Кельні почав працювати "Паспортний сервіс"

Естонія закриває більшість інфопунктів для біженців з України

Українці зможуть обміняти посвідчення водія у Туреччині, Словаччині та Чехії. Як це зробити

Історія українки, яка після року у Франції повертається додому

У столиці Словенії продовжили право на безкоштовний проїзд для українців

На початок