В Україні залишаються підтопленими понад 700 господарств – ДСНС

В Україні залишаються підтопленими понад 700 господарств – ДСНС

повінь, підтоплення, Черкащина
Повінь. Чернігівщина. Фото: Суспільне Чернігів

В Україні станом на ранок четверга, 27 квітня, залишаються підтопленими 704 дворогосподарства і 98 будинків.

Про це повідомляє Державна служба України з надзвичайних ситуацій.

За інформацією Гідрометцентру спостерігається сезонне підняття рівня води у межах річок Віть, Дніпро, Десна, Сейм, Сож, Прип’ять, Горинь та Західний Буг на територіях 8 областей (Волинська, Дніпропетровська, Київська, Кіровоградська, Рівненська, Полтавська, Черкаська та Чернігівська).

За даними ДСНС, залишаються підтопленими 704 дворогосподарства, зокрема у Чернігівській області – 448, Черкаській – 123, Дніпропетровській – 52, Полтавській – 35, Кіровоградській – 25, Волинській – 14 та Київській – 7, а також 98 будинків: у Черкаській області – 39, Дніпропетровській – 32, Кіровоградській – 25, Чернігівській – 2.

Крім того, у Волинській, Рівненській та Черкаській областях підтоплено 20 тис. 668 га сільськогосподарських угідь. Порушено транспортне сполучення до 32 населених пунктів Чернігівської області.

За інформацією КМДА, у Києві третій день поспіль зростає рівень водопілля. За цей період в межах Києва рівень води піднявся на 26 см. Аварійних підтоплень по місту Києву не зафіксовано. Станом на ранок 27 квітня рівень води в Дніпрі у Києві біля моста "Метро" становить 9 309 см. Що на 9 см більше вчорашнього показника.

Читайте також

"Такого не спостерігали близько 50 років". В Україні через повені підтоплені будинки, поля, розмиті переправи: що відомо

Вибір редакції

На початок