На війні в Україні РФ використовує біля 369 тисяч солдатів — Мілітарі Медіа Центр

На війні в Україні РФ використовує біля 369 тисяч солдатів — Мілітарі Медіа Центр

Російські військові
Російські військові. Фото з сайту ГУР

За останніми даними, у бойові дії проти України Росія кинула до 48 бригад та 122 полків, окупаційні сили налічують близько 315 формувань. Про це повідомляє Мілітарі Медіа Центр.

“Загалом проти українських військ ворог використовує близько 369 000 осіб особового складу та близько 5 900 одиниць важкого озброєння”, — йдеться в повідомленні.

Як наголосили у Мілітарі Медіа Центрі, довгострокові плани Кремля залишаються незмінними — силовим шляхом схилити керівництво України до переговорів.

Для цього окупанти найближчим часом зосередяться на наступі для витіснення Сил оборони на Донеччині:

  • першочерговою метою війська РФ залишається Бахмут, а саме  встановлення повного контролю над цим містом;
  • також окупанти продовжуватимуть спроби захопити інші міста регіону — Авдіївку та Мар’їнку.

“Разом з цим, проведення у найближчий час наступальних дій ворога з білоруського напрямку виглядає вкрай малоймовірним”, — йдеться у повідомленні.

Водночас РФ продовжить тримати під загрозою масованих ракетних ударів об’єкти цивільної та військової інфраструктури України.

Мілітарі Медіа Центр (Military Media Center) розгорнув діяльність у серпні 2022 року. Це медійний майданчик, де акумулюються усі комунікаційні спроможності сил оборони та безпеки України.

Мілітарі Медіа Центр взаємодіє з представниками комунікаційних підрозділів Міністерства оборони, Збройних Сил України, Головного управління розвідки, Державної спеціальної служби транспорту, Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ, Національної гвардії, Національної поліції, Державної прикордонної служби, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Управління державної охорони, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України та Укроборонпрому.

Що відомо про втрати РФ в Україні

Станом на ранок 26 квітня загальні бойові втрати Росії з початку повномасштабного наступу на Україну 24 лютого становлять близько 188 410 військовослужбовців. Про це йдеться у повідомленні Генштабу Збройних сил України. За добу російське військо втратило 640 солдатів.

Читайте також

Україна запроваджує санкції проти Ірану, Росія продовжує атакувати Бахмут. 427 день війни. Онлайн

Вибір редакції

На початок