Десна обіграла Колос з рахунком 5:1

. upl.ua

Сьогодні, 5 липня, відбувся футбольний поєдинок 29-го туру Української Прем’єр-Ліги. Чернігівська «Десна» зустрілася з «Колосом» (Київська область) на стадіоні імені Гагаріна. Чернігівці перемогли з рахунком 5:1.

У першому таймі деснянці відкрили рахунок – на дев’ятій хвилині Пилип Будківський забив у ворота суперників перший гол. На 37-й Денис Фаворов закріпив успіх другим м’ячем.

Після перерви гра стала напруженішою. На 78 хвилині гол з пенальті забиває знов Фаворов. На 87-й четвертий м’яч у ворота «Колосу» забив Сергій Старенький.

Через дві хвилини Олег Кожушко забиває перший і єдиний гол у чернігівські ворота.

На додатковій, 91-й, хвилині матчу Андрій Тотовицький забиває п’ятий м’яч «Колосу». Рахунок – 5:1.

У Десни тепер – 55 очок. Чи залишиться команда на другому місці УПЛ, залежить від матчу Зоря-Олександрія.