Друге місце — під загрозою. "Динамо" вчергове поступилося "Шахтареві" в чемпіонаті Facebook FC Shakhtar

Кияни у напруженому всеукраїнському дербі зуміли відіграти рахунок 0:2, але у підсумку пропустили третій м'яч й поступилися 2:3. Боротьба за друге місце УПЛ загострилася.

"Динамо" приймало "Шахтар" на НСК "Олімпійський" у рамах 29-го туру Української Прем'єр-Ліги. Для донеччан турнірної мотивації вже не було, оскільки клуб уже оформив чемпіонство. Натомість підопічні Олексія Михайличенка мали здобувати очки, аби випередити конкурентів у боротьбі за друге місце й участь у Лізі чемпіонів.

На поле команди вийшли напіврезервними складами: Луїш Каштру вирішив дати шанс молодим гравцям, "Динамо" ж мало низку дискваліфікованих та травмованих футболістів.

Початок матчу був рівним за нагодами для обох команд: за донеччан на старті забивати міг Алан Патрік, а в "біло-синіх" рахунок не вдалося відкрити Цитаїшвілі та Буяльському.

На 31-й хвилині зустрічі номінальні гості таки повели в рахунку: Болбат здалеку пробив по воротах, зачепивши штангу, і першим на добиванні опинився Степаненко, 0:1. Менше ніж за 10 хвилин "Шахтар" подвоїв рахунок. У дальній кут потужно пробив Євген Коноплянка, м'яч відскочив від штанги в сітку воріт Дениса Бойка, 0:2.

Друге місце — під загрозою. "Динамо" вчергове поступилося "Шахтареві" в чемпіонатіFacebook FC Shakhtar Donetsk

На старті другого тайму кияни активізувалися й посилили тиск на ворота суперників. На поле вийшов Карлос де Пена, який добре увійшов у гру. На 51-й хвилині динамівцям вдалося скоротити відставання. Воротар донеччан Трубін невдало відбив удар Шапаренка головою, після чого Вербіч зіграв на добиванні, 1:2.

Перший м'яч додав господарям запалу, що призвело до другого голу. Рахунок на 67-й хвилині зрівняв Карлос де Пена, який обійшов захисника й прокинув м'яч у порожні ворота Трубіна.

Аби змінити перебіг гри, Луїш Каштру випустив на поле бразильця Тайсона, і заміна зіграла. Вже за хвилину півзахисник підступився до штрафного опонентів і віддав точний пас на Алана Патріка, який не змарнував шансу й вивів "гірників" знову вперед, 2:3.

"Динамо" понеслося вперед, але результату це вже не дало. А в компенсований час хорватський легіонер киян Йосип Піваріч ще й отримав вилучення за грубе порушення проти Алана Патріка.

Тож "Динамо" вчертверте поспіль поступилося "Шахтареві", і луганська "Зоря" у разі перемоги над "Олександією" підніметься на другу сходинку УПЛ. Своєю чергою чернігівська "Десна" має шанси зрівнятися з киянами, якщо переможе "Колос".