У Хмельницькому в дитячій лікарні створюють "Школу супергероїв"

У Хмельницькому в дитячій лікарні створюють "Школу супергероїв"

У Хмельницькому в дитячій лікарні створюють "Школу супергероїв"
Суспільне Хмельницький

Будь-який пацієнт Хмельницької обласної дитячої лікарні може стати учнем безкоштовної "Школи супергероїв", яку впроваджують у закладі.

Про це Суспільному Хмельницький розповіла директорка лікарні Лілія Брухнова.

За її словами, все, що потрібно для участі в навчанні - це згода батьків. Освітні послуги, каже Лілія Брухнова, надаватимуть дітям відповідно до віку і програм, за якими вони навчаються: "Є декілька форм навчання. Очна форма буде в умовах нашого закладу, і вона може бути різна".

Державна установа "Школа супергероїв" пропонує освіту біля ліжка дитини, каже Лілія Брухнова: "Для нас це дуже важливо, тому що є пацієнти лежачі, є пацієнти з важкими формами того чи іншого захворювання. У той же час будуть і групові заняття. Також пропонують дистанційну форму навчання. Тобто, нашим дітям дана установа надасть все обладнання, всю апаратуру, і вони будуть виходити на різних платформах онлайн і займатися".

Працюватимуть у "Школі супергероїв" і з дошкільнятами. Для них заняття матимуть більш розважальний характер, каже лікарка: "Щоб цей процес був безперервний, він буде проходити 365 днів на рік. Це дасть дітям можливість легшої адаптації в лікувальному закладі. Індивідуальні заняття, які будуть проходити з малечею в такій грайливій формі, не дадуть того остраху, що людина перебуває в лікувальній установі".

"Школа супергероїв", каже Лілія Брухнова - це освітній простір із власною структурою, затверджений Кабінетом міністрів України. У Хмельницькій обласній дитячій лікарні вона на етапі створення.

Авторка: Ярослава Антошевська.

Читайте також

  • Артпростір у Хмельницькій обласній дитячій лікарні
  • Яку безоплатну допомогу люди з порушеннями слуху можуть отримати у Хмельницькому

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

Вибір редакції

На початок