Речник Кремля Пєсков підтвердив, що його син воював на боці ПВК "Вагнер" в Україні

Речник Кремля Пєсков підтвердив, що його син воював на боці ПВК "Вагнер" в Україні

Прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков
Прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков. Фото: УНІАН

Речник президента РФ Дмитро Пєсков підтвердив заяву свого старшого сина Миколи, що той воював в Україні у складі ПВК "Вагнер". Про це пише CNN.

"Так, справді, він брав участь у спеціальній військовій операції", — сказав Пєсков журналістам у понеділок, 24 квітня.

Відповідаючи на запитання, чому його син вирішив воювати у складі “групи Вагнера”, а не регулярних сил Росії, Пєсков сказав, що це було рішення його сина. Речник Кремля також додав, що раніше його син служив у російських збройних силах, виконуючи свій "конституційний обов'язок".

Раніше Микола Пєсков заявив в інтерв'ю російській газеті "Комсомольская правда", що він воював в Україні майже пів року і отримав медаль "За мужність". Заява пролунала на тлі критики дітей державних діячів та російської еліти за те, що вони не воювали в Україні та не йшли на фронт.

Інтерв'ю Миколи Пєскова з'явилося після того, як у п'ятницю, 21 квітня, лідер ПВК "Вагнер" Євген Пригожин заявив, що син речника Кремля служив кулеметником у складі його найманців. Пригожин не уточнив, про який період часу йдеться.

Як відзначає CNN, Пригожин має чимало необґрунтованих заяв, часто використовує сарказм, і журналісти CNN не можуть перевірити його твердження.

Читайте також

Україна за тиждень отримає танки Leopard від Іспанії, Сили оборони просуваються на півдні. 425 день війни. Онлайн

ISW: керівник ПВК "Вагнер" Пригожин повертає прихильність Путіна

Вибір редакції

На початок