ПриватБанк заявив про відновлення роботи сервісів після збою

ПриватБанк заявив про відновлення роботи сервісів після збою

Доповнено
ПриватБанк заявив про відновлення роботи сервісів після збою
ілюстративне фото УНІАН

Удень 29 квітня клієнти ПриватБанку повідомили про проблеми у роботі його сервісів, зокрема, при використанні карток платіжної системи Mastercard. Близько 17:30 у банку заявили про усунення технічних проблем.

Про це повідомляється на Facebook-сторінці ПриватБанку.

"Наші поважні клієнти, ми розуміємо всі недавні незручності. Зі збоями справились і система ПриватБанку працює", — йдеться у повідомленні.

Одним із перших про виявлені проблеми повідомив співзасновник monobank Олег Гороховський.

"Спостерігаємо проблеми при оплаті нашими картами в терміналах Привату, при знятті готівки у банкоматах Привату, при p2p на Приват. Мабуть, збій у ПриватБанку.", — зазначив він.

Проблеми в роботі ПриватБанку підтвердили кореспонденти Суспільного. За їхніми словами, при цьому у терміналах банку спрацьовують картки платіжної системи Visa.

У пресслужбі ПриватБанку у коментарі Суспільному заявили, що розбираються із ситуацією.

"На нашій стороні технічної проблеми немає. Це проблема, скоріш за все, платіжних систем, ми будемо розбиратись. З банкоматами система працює без проблем взагалі. Я не знаю, які проблеми у Гороховського з Монобанком. Але проблема авторизації, скоріш за все, не на стороні банку", — зауважив Олег Серга, прессекретар ПриватБанку.

За його словами, не працюють термінали не лише ПриватБанку, але й інших банків.

"Щойно був у супермаркеті, де стоять термінали не ПриватБанку, то ситуація така ж. У чому причина збою авторизації, то, попередньо, це на стороні платіжних систем, але ми зараз розбираємось. Є багато скарг на Mastercard, зараз ми розбираємось і контактуємо, щоб зрозуміти, на чиїй стороні проблема з авторизацією", — зазначив Серга.

Згодом прессекретар додав, що ПриватБанк працює над усуненням технічних проблем.

"Ми працюємо над усуненням. Думаю, найближчим часом система працюватиме. У мене немає точних прогнозів. Давайте ми причини потім будемо аналізувати, коли ми це зробимо. Були роботи на блоці платіжних систем, які потім спровокували це", — пояснив він.

За словами Олега Серги, фахівцям ще належить з’ясувати першопричини збою.

Читайте також

23 людини загинуло в Умані внаслідок удару РФ, президенти Чехії та Словаччини відвідали Київ. 430 день війни. Онлайн

Вибір редакції

На початок