ПриватБанк заявив про відновлення роботи сервісів після збою

ПриватБанк заявив про відновлення роботи сервісів після збою

Доповнено
ПриватБанк заявив про відновлення роботи сервісів після збою
. Ілюстративне фото: УНІАН

Удень 29 квітня клієнти ПриватБанку повідомили про проблеми у роботі його сервісів, зокрема, при використанні карток платіжної системи Mastercard. Близько 17:30 у банку заявили про усунення технічних проблем.

Про це повідомляється на Facebook-сторінці ПриватБанку.

"Наші поважні клієнти, ми розуміємо всі недавні незручності. Зі збоями справились і система ПриватБанку працює", — йдеться у повідомленні.

Одним із перших про виявлені проблеми повідомив співзасновник monobank Олег Гороховський.

"Спостерігаємо проблеми при оплаті нашими картами в терміналах Привату, при знятті готівки у банкоматах Привату, при p2p на Приват. Мабуть, збій у ПриватБанку.", — зазначив він.

Проблеми в роботі ПриватБанку підтвердили кореспонденти Суспільного. За їхніми словами, при цьому у терміналах банку спрацьовують картки платіжної системи Visa.

У пресслужбі ПриватБанку у коментарі Суспільному заявили, що розбираються із ситуацією.

"На нашій стороні технічної проблеми немає. Це проблема, скоріш за все, платіжних систем, ми будемо розбиратись. З банкоматами система працює без проблем взагалі. Я не знаю, які проблеми у Гороховського з Монобанком. Але проблема авторизації, скоріш за все, не на стороні банку", — зауважив Олег Серга, прессекретар ПриватБанку.

За його словами, не працюють термінали не лише ПриватБанку, але й інших банків.

"Щойно був у супермаркеті, де стоять термінали не ПриватБанку, то ситуація така ж. У чому причина збою авторизації, то, попередньо, це на стороні платіжних систем, але ми зараз розбираємось. Є багато скарг на Mastercard, зараз ми розбираємось і контактуємо, щоб зрозуміти, на чиїй стороні проблема з авторизацією", — зазначив Серга.

Згодом прессекретар додав, що ПриватБанк працює над усуненням технічних проблем.

"Ми працюємо над усуненням. Думаю, найближчим часом система працюватиме. У мене немає точних прогнозів. Давайте ми причини потім будемо аналізувати, коли ми це зробимо. Були роботи на блоці платіжних систем, які потім спровокували це", — пояснив він.

За словами Олега Серги, фахівцям ще належить з’ясувати першопричини збою.

Читайте також

23 людини загинуло в Умані внаслідок удару РФ, президенти Чехії та Словаччини відвідали Київ. 430 день війни. Онлайн

На початок