Поліція посилила заходи безпеки у Київській області

Поліція посилила заходи безпеки у Київській області

Поліція посилила заходи безпеки у Київській області
Жінка ставить квіти на могилу Фото: Уніан (ілюстративне)

Сьогодні, 23 квітня, поліція посилила заходи безпеки у Київській області у зв'язку із можливим великим скупченням людей на поминальні дні. Про це в ефірі телеканалу "Київ" повідомив начальник поліції Київської області Андрій Нєбитов.

За його словами, понад 2 тисячі правоохоронців та більше тисячі представників добровольчих формувань територіальної громади залучені для забезпечення публічного порядку і безпеки. За розрахунками поліції, з 22 по 25 квітня цвинтарі відвідають приблизно 200 тисяч громадян.

"Ворог підступний і в будь-який час може обстріляти нашу територію. Ми бачимо останні ракетні обстріли — це переважно цивільні об'єкти. Крім того, на одному з цвинтарів знайшли дев'ять розтяжок, які залишили російські окупанти",— каже Нєбитов.

Начальник поліції Київщини зауважив, що наразі всі кладовища обстежені. Але громадянам небхідно бути обережними і помітивши невідомі предмети, одразу повідомляти правоохоронцям.

Що відомо про поминальні дні у Києві

У Києві затвердили графік проведення поминальних днів у 2023 році. Водночас столична влада закликає людей утриматися від відвідування кладовищ і культових споруд під час воєнного стану. Або ж просять перенести візит на інший час, аби не створювати скупчення людей.

Під час поминальних днів у Києві запустили додатковий транспорт, який проходитиме поблизу міських кладовищ. ️До Північного кладовища 23 квітня виїде 60 додаткових автобусів № 258, до Південного кладовища — 20 додаткових автобусів, до Лісового кладовища будуть рухатись 26 додаткових автобусів.

Читайте також

На Харківщині на поминальні дні лишається заборона відвідувати кладовища

У Чернігові на поминальні дні збільшують кількість автобусів до кладовища "Яцево"

Обстріл Харкова, у РФ створили табори для утримання українських дітей. 424 день війни. Онлайн

Вибір редакції

На початок