Одеський спортсмен став призером Кубка Європи з дзюдо

Ігор Цуркан. Ігор Цуркан. Джерело: Відділення НОК України в Одеській області

Одеський спортсмен Ігор Цуркан став бронзовим призером етапу Кубка Європи серед юніорів з дзюдо. Про це повідомили у Відділенні Національного Олімпійського комітету України в Одеській області.

18-річний Ігор Цуркан здобув нагороду в категорії "до 81 кг". Він вдруге поспіль цього року став бронзовим призером етапу Кубка Європи серед юніорів.

"Попри завойовану бронзу, виступ оцінюю задовільно. В цьому сезоні я став виступати у віковій категорії "юніори", тож є певні труднощі при адаптації. Але впевнено рухаємося впевнено, від старту до старту намагаємося покращувати боротьбу та результати", — розповів спортсмен.

Одеський спортсмен став бронзовим призером Кубка Європи з дзюдо
Ігор Цуркан на змаганнях. Джерело: Відділення НОК України в Одеській області

Минулого року Ігор Цуркан став чемпіоном Європи, завоював бронзу чемпіонату світу, а також шість медалей на етапах Кубка Європи серед кадетів. Всього спортсмен має 12 медалей, завойованих на чемпіонатах світу і Європи серед кадетів та етапах Кубка Європи.

• Одеський "Чорноморець" програв "Ворсклі"