Спортсмени Одещини здобули золоті та срібні медалі на змаганнях з фехтування та ушу

. Спортсмени. Фото: Одеська ОВА

Спортсмени Одеської області здобули "золото" та "срібло" з фехтування та вибороли 29 медалей на чемпіонаті України з контактного ушу. Про це 17 квітня повідомили в Одеській ОВА.

Одесит Андрій Ягодка став чемпіоном України з фехтування на шаблях. Андрій у фіналі переміг чемпіона України 2022 року Юрія Цапа. Це шостий раз коли спортсмен стає чемпіоном за останні 10 років.

Збірна Одеської області у складі Аліни Комащук, Олени Кравацької, Анни Суворової, Валерії Моренець-Кубанської стала срібним призером чемпіонату України у командному заліку серед жінок.

Також спортсмени вибороли сім золотих, 13 срібних та дев'ять бронзових медалей на чемпіонаті України з контактного ушу (саньшоу), що в підсумку дозволило посісти третє загальнокомандне місце.

На чемпіонаті України серед молоді з армрестлінгу Андрій Ольховський посів 2 місце у ваговій категорії 80 кг на ліву руку.

Збірна з фехтування. Фото: Одеська ОВА

• Одеський "Чорноморець" програв "Ворсклі"