На Полтавщині винесли вирок чоловікові за ухилення від мобілізації

На Полтавщині винесли вирок чоловікові за ухилення від мобілізації

На Полтавщині винесли вирок чоловікові за ухилення від мобілізації
Фото: УНІАН

У Оржицькому райсуді засудили чоловіка, який отримав повістку і не прибув для відправки до складу команди. Про це стало відомо із тексту вироку, який оприлюднили в Єдиному реєстрі судових рішень.

Справу про ухилення від призову під час мобілізації розглянули в Оржицькому райсуді. Обвинувачений родом з села Сазонівка Оржицької громади.

Згідно з текстом вироку, чоловік придатний до військової служби та раніше проходив строкову службу у Збройних силах України. Він отримав повістку і повинен був прибути до відправки до складу команди. У визначений термін чоловік не прийшов.

Обвинувачений свою провину визнав. Чоловіка засудили за статтею "Ухилення від призову на військову службу під час мобілізації.". Йому призначили 3 роки позбавлення волі кримінальне покарання в Україні, яке полягає в ізоляції засудженого від суспільства та поміщенні його до кримінально-виконавчої установи. з випробуванням з іспитовим строкомце певний проміжок часу, протягом яко го здійснюється контроль за засудженим і останній під загрозою реального відбування призначеного покарання зобов'язаний вико нувати покладені на нього обов'язки та інші умови випробування. на 1 рік.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

Вибір редакції

На початок