"Запобігти вандалізму": у парку в Здолбунові на Рівненщині встановили додаткові камери спостереження

"Запобігти вандалізму": у парку в Здолбунові на Рівненщині встановили додаткові камери спостереження

"Запобігти вандалізму": у парку в Здолбунові на Рівненщині встановили додаткові камери спостереження
Фото: Здолбунівська міська рада

На Рівненщині у здолбунівському гідропарку встановили додаткові камери спостереження. Про це 20 квітня Суспільному розповіла начальниця відділу інформації Здолбунівської міськради Марина Степанюк. За її словами, зробили це для того, аби запобігти випадкам вандалізму.

У п'ятницю, 14 квітня, на території гідропарку комунальники висадили близько сотні дерев. З того часу вже зафіксували випадок побутового вандалізму, зазначила Марина Степанюк.

"До того, як ми висадили дерева в гідропарку, час від часу, мабуть, як і всюди, фіксувалися випадки вандалізму: хтось ішов — деревце зламав, посадили — і воно пропало, лавочки, якісь інші елементи благоустрою так само ламалися. Тобто у нас такі повідомлення вже були. І ось напередодні Великодня ми висадили близько сотні дерев: це декоративні клени, берізки чорні, бузок, магнолії, сакури — такі дорожчі, багаторічні дерева. Дуже хотілося б, щоб вони там прийнялися. Гідропарк зміниться на краще, коли вони там зацвітуть", — прокоментувала начальниця відділу інформації.

Аби запобігти випадкам вандалізму, додали камер спостереження.

"Раніше там вже були встановлені камери, адже, за словами комунальників, випадки вандалізму трапляються регулярно. До прикладу, на початку березня невідомі зруйнували альтанку. Або було, що хтось вирвав розетки на опорі. Та й після того, як ми посадили дерева, вже побачили зламані гілки, одне деревце по живому поламали. Тому камери потрібні для того, щоб спостерігати й реагувати на такі випадки. Моя думка така, що ці люди мали б бути відомими громаді", — розповіла Марина Степанюк.

Нині у різних місцях гідропарку загалом працює п'ять камер спостереження. За словами начальниці відділу інформації Здолбунівської міськради, їх налаштували так, аби максимально охопити периметр.

Читайте також

  • “До цієї легенди вже звикли”: голова громади на Рівненщині про масло, яке видають за їхнє
  • У Поминальну неділю збільшать кількість громадського транспорту до кладовища Нове у Рівному
  • Дорога Рівне — Корець: історія будівництва, відкриття і першої з відомих ДТП

Читайте і дивіться Суспільне Рівне на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

Вибір редакції

На початок