У Ніжині планують побудувати реабілітаційний центр для військових

У Ніжині планують побудувати реабілітаційний центр для військових

У Ніжині планують побудувати реабілітаційний центр для військових
Фото: Cуспільне Чернігів

У Ніжині планують побудувати реабілітаційний центр за гроші французьких бізнесменів. Про це у коментарі Суспільному розповів міський голова Ніжина Олександр Кодола.

За його словами, у грудні 2022 року на саміті мерів вдалося налагодити співпрацю з президентом Національної асоціації архітекторів Франції Мартеном Дюплантьє. За чотири місяці обговорень та консультацій, в Ніжині взялися втілювати ідею в життя, каже Кодола.

"Ми зараз відпрацьовуємо ідею збудувати на території міської лікарні реабілітаційний центр за кошти французьких бізнесменів. Це не за бюджетні кошти. Ми представили Міністру таку пропозицію. Міністр попередньо підтримав, надав доручення фахівцям МОЗ зараз підрахувати медичне і технічне завдання на яку кількість осіб має бути розрахований цей реабілітаційний центр".

Будівлю центру збудують "з нуля" і вона буде розташована поруч з Ніжинською міською лікарнею. Потім Національна служба здоров'я України має взяти Центр на обслуговування, щоб надавати медичні пакети згідно із законодавством.

"Ми говоримо про реабілітацію військових, потім в майбутньому, у мирній країні, після перемоги цей центр має надавати послуги людям із серцево-судинними захворюваннями, інсультами й так далі.

Як повідомив Кодола, цього тижня спеціалісти Міністерства охорони здоров’я мають приїхати до Ніжина, щоб провести всі розрахунки для побудови реабілітаційного центру.

Читайте також

Розстріляли неозброєних: як рік тому на Чернігівщині росіяни вбили двох українських військових

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

Вибір редакції

На початок