Heineken продає свій бізнес в Росії

Heineken продає свій бізнес в Росії

пиво
. Бокал пива. Ілюстративне фото: Unsplash

Нідерландський пивоварний концерн Heineken знайшов покупця на свій бізнес у Росії, але угоду ще має затвердити місцева влада.

Про це йдеться у повідомленні на сайті компанії.

"Ми продовжуємо працювати над передачею права власності на наш бізнес у Росії, на затвердження до органів влади РФ було подано заявку на схвалення (угоди з продажу бізнесу, – ред.), відповідно до місцевих вимог. Існує обмеження на те, що ми можемо сказати до завершення цього процесу. Якщо ми отримаємо схвалення, ми повідомимо додаткові відомості про покупця та угоду", – йдеться у повідомленні.

Читайте також: Leroy Merlin планує продаж усіх своїх магазинів у Росії

У березні 2022 року Великі компанії-пивоварні датська Carlsberg, нідерландська Heineken та міжнародна корпорація Ab InBev оголосили про припинення роботи на території Росії.

За інформацією Reuters, попри те, що провідні західні бренди пішли з російського ринку на тлі вторгнення РФ в Україну, обмеження суттєво не впливають на російських споживачів. Зазначається, що товари фактично залишаються на ринках завдяки змінам маршрутів постачання, інтернет-магазинам, онлайн-маркетам, а іноді і підробкам.

Читайте також

НАЗК внесло корпорацію Procter&Gamble у список міжнародних спонсорів війни

KFC остаточно йде з російського ринку

НАЗК внесло корпорацію Procter&Gamble у список міжнародних спонсорів війни

Mazda повністю йде з Росії і продає свою частку на ринку за 1 євро

На початок