Родина Антонових із Шосткинщини від початку повномасштабного вторгнення служить разом

Родина Антонових із Шосткинщини від початку повномасштабного вторгнення служить разом

28 років разом, із них вони були нарізно лиш раз, коли чоловік був у АТО. Родина Антонових із 24 лютого 2022 року вирішила під час повномасштабного вторгнення не розлучатися взагалі. Відтоді ця сім’я служить разом.

Ірина Антонова від повномасштабного вторгнення виконувала різні завдання у Центрі комплектування: вартувала на блокпостах, готувала їжу в тилу, нині виконує обов’язки чергової. Прийшла сюди жінка не одна, а разом зі своїм чоловіком.

"Вирішила більше не переживати те відчуття, яке було, коли він у 2015-2016 роках був у АТО, тож прийняла рішення бути разом із чоловіком, а не хвилюватися де він, що з ним. І звісно, поклик серця", — ділиться Ірина.

подружжя
Ірина Антонова. Фото: Суспільне Суми

Геннадій Антонов несе службу на блокпосту. Каже, що робота, яку доводиться виконувати, буває різна: "Блокпост, копаємо окопи, облаштовуємо бліндажі, готуємо позиції".

подружжя
Геннадій Антонов. Фото: Суспільне Суми

Працівник цього центру Євген Джусупов згадує, як побачив цю родину вперше: "Познайомився я з ними із перших днів повномасштабного наступу. Так як вони казали, офіційно, то 28 лютого, було зарахування, але з перших днів вони були у чергах під стінами нашого центру комплектування. Вони записалися до роти охорони, підтвердили все. Їм сказали почекати, але перетелефонували тільки Ірині Миколаївні і сказали, що вона зарахована. Вона здивувалася, що чоловікові ще не телефонували, а його ще тоді не підтвердили. Вони приїхали сюди і чоловік у напівгнівному тоні: "Як це так?!" Каже, що жінку його забирають, а його ні.Тоді так і вирішилося, що вони будуть проходити службу разом".

Спочатку голова родини намагався передати свій досвід та знання дружині, говорить Геннадій: "Я казав їй як треба служити, куди, що, але ж вона не слухає. Все робить по-своєму". Не завжди родині Антонових вдається йти на чергування разом.

подружжя
Суспільне Суми

"Не прошу, але командири це розуміють і йдуть на зустріч, і буває так, що підлаштовують наші зміни, коли є така можливість. Коли її немає, то буває тут на порозі тільки зустрічаємося", — розповідає військовослужбовиця Ірина Антонова.

Одружені Антонови 28 років. За словами Ірини Миколаївни, не разом були лиш одного разу: "Від’єднанні один від одного були тільки 1,5 року, коли він служив у АТО, а так завжди разом: і на роботі, і вдома. У нас дві чудові донечки, двоє онуків, які лишилися вдома. Вони шоковані не були. Вони розуміли, що мама така у них, що вдома сидіти не буде. Вони з розумінням до цього поставилися. Я їм за це вдячна, що вони не кинули дім, що вони там підтримують порядок. Все як треба. І чекають на нас вдома".

подружжя
Суспільне Суми

Чоловік розповідає, родина вже не вперше працює разом: "Я був директором будинку культури, а потім вона була директором. Ми допомагаємо одне одному. Так життя склалося". За словами Ірини Антонової, ставши військовою – вона прийняла правильне рішення: "Жодної секунди не було, щоб я думала, що я обрала не той шлях, який потрібно було. Я себе відчуваю як у сім’ї. Ми за рік так зріднилися всі, і не зважаючи на те, що є побратими, які полягли, дуже боляче".

"Я вважаю, що до осені перемога буде. Перемоги не буде доки вони на нашій території", — говорить Геннадій Антонов. Аби вона швидше настала – каже родина Антонових, вони й пішли служити.

Читайте також

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

Вибір редакції

На початок