Незаконно заволоділи трьома квартирами — на Сумщині повідомили про підозру нотаріусці та її спільнику

Незаконно заволоділи трьома квартирами — на Сумщині повідомили про підозру нотаріусці та її спільнику

17 квітня прокуратура повідомила про підозру нотаріусці та фізичній особі, які шляхом підробляли офіційні документи та вчиняли оборудки з квартирами померлих громадян. Про це повідомляє прокуратура Сумщини.

За даними слідства, підозрювані змовилися та підшукували об’єкти нерухомості померлих власників, які не мали законних спадкоємців. Після цього нотаріуска та її спільник підробляли офіційні документи. В них йшлося про те, що власники нібито ще прижиттєво розпоряджались своєю нерухомістю.

Новими власниками квартир були люди, які не усвідомлювали правових наслідків таких оборудок. Для укладення договорів купівлі-продажу чи дарування квартир підозрювані використовували спеціальні бланки, що належали нотаріусці, яка померла ще у 2016 році.

Далі підозрювана видавала від імені нового власника житла довіреність на ім’я свого спільника. Той, на підставі підроблених договорів, реєстрував право власності на житло за підконтрольними особами та надалі продавав нерухомість добросовісним покупцям.

За такою схемою підозрювані заволоділи трьома квартирами. Таким чином вони збагатились на майже 1, 2 млн грн. На даний час вирішується питання щодо обрання підозрюваним запобіжних заходів.

Читайте також

  • Вигорів луг і згорів дачний будинок. Мешканець Сумського району палив суху траву — поліція.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

Вибір редакції

На початок