ДСНС попереджає про затоплення у 5 областях

ДСНС попереджає про затоплення у 5 областях

Важливо
Весняне водопілля на Черкащині, затоплення
Весняне водопілля на Черкащині. Фото: ДСНС Черкащини

Державна служба з надзвичайних ситуацій попереджає про затоплення територій 17-18 квітня у Черкаській, Полтавській, Кіровоградській, Дніпропетровській та Запорізькій областях.

Про це ДСНС повідомила у Телеграмі.

"17-18 квітня внаслідок пропуску весняного водопілляВесняне водопілля — фаза водного режиму річки, повінь, яка припадає на весну і здебільшого спричинена надходженням талих снігових вод. через водосховища Дніпровського каскаду триватиме затоплення заплавних територій та відмічатиметься часткове затоплення прируслових територій у ряді прирічкових населених пунктів на Кременчуцькому, Кам’янському, Дніпровському водосховищах у Черкаській, Полтавській, Кіровоградській, Дніпропетровській областях (ІІІ рівень небезпеки — червоний)", — наголошують надзвичайники.

Також можливе початкове затоплення заплавних ділянок вздовж Каховського водосховища у ряді прирічкових населених пунктів у Запорізькій області (ІІ рівень небезпеки – помаранчевий).

Станом на 9 ранку  понеділка, 17 квітня, за даними ДСНС, залишалися підтопленими 852 дворогосподарства (Чернігівська – 474, Черкаська – 182, Дніпропетровська – 79, Полтавська – 107 та Київська – 10) та 111 будинків (Дніпропетровська – 38, Черкаська – 42, Чернігівська – 29 та Полтавська - 2), з них 38 дачних.

У Дніпропетровській, Волинській, Рівненській, Черкаській та Полтавській областях підтоплено 10 тис. 762 га сільськогосподарських угідь. Порушено транспортне сполучення до 30 населених пунктів: Чернігівська – 29 та Київська – 1.

Читайте також

Повернення з полону українців, у Слов'янську закінчили розбирати завали зруйнованого будинку. 418 день війни. Онлайн

Підтоплені понад чотири десятки будинків: весняне водопілля на Черкащині

Підтопило майже 500 домогосподарств у 12 селах: наслідки повені на Чернігівщині

В Україні зросла площа підтоплених територій — ДСНС

Вибір редакції

На початок