Підтоплені понад чотири десятки будинків: весняне водопілля на Черкащині

Підтоплені понад чотири десятки будинків: весняне водопілля на Черкащині

Підтоплені понад чотири десятки будинків: весняне водопілля на Черкащині
Фото Головного управління держслужби з надзвичайних ситуацій області

Станом на 17 квітня на Черкащині через весняне водопілля залишаються підтопленими понад чотири десятки будинків. Про це повідомили у Держслужбі з надзвичайних ситуацій України.

За інформацією відомства, станом на 9 ранку було відомо про підтоплення 42 житлових будинків, 182 дворогосподарств та 485 гектарів сільськогосподарських угідь на території 16 населених пунктів Черкаського та Золотоніського районів.

"Наразі гідрологічна ситуація контрольована. Спостерігається тенденція щодо зниження темпу підняття рівня води у річках на півночі країни. Залишаються підтоплені 852 дворогосподарства (з них на Черкащині – 182) та 111 будинків, із них 38 дачних", — йдеться у повідомленні.

У Дніпропетровській, Волинській, Рівненській, Черкаській та Полтавській областях підтоплено 10 тисяч 762 гектарів сільськогосподарських угідь.

Що відомо

  • Спостерігається сезонне підняття рівня води у межах річок Віть, Дніпро, Десна, Сейм, Сож, Прип’ять, Горинь та Західний Буг на територіях Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Київської, Рівненської, Полтавської, Черкаської та Чернігівської областей.
  • Станом на ранок 16 квітня кількість підтоплених господарств в Україні становила понад 900. Про це повідомили в Державній службі з надзвичайних ситуацій.
  • Станом на ранок 15 квітня ДСНС повідомляла про підтоплення близько 500 дворогосподарств.
  • Орієнтовно до кінця квітня вода ще прибуватиме, розповів Суспільному начальник Черкаського гідрометеоцентру Віталій Постригань. За попередніми оцінками, пікові значення водопілля очікують 18-28 квітня.

Маєте новину про події з життя на Черкащині? Надсилайте сюди

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також

Вода ще прибуватиме: черкаський синоптик розповів, коли очікують пікові значення водопілля

Вибір редакції

На початок