Нову тролейбусну лінію у Харкові планують запустити до кінця грудня

Нову тролейбусну лінію у Харкові планують запустити до кінця грудня

Нову тролейбусну лінію у Харкові планують запустити до кінця грудня

За маршрутом тролейбусної лінії, яка з'єднає ст. м. "Героїв Праці" і розворотне коло по вул. Наталії Ужвій, комунальники продовжують прокладати контактну мережу.

Завершити ці роботи планують до 13 грудня, розповів телефоном заступник міського голови з питань інфраструктури Євген Водовозов. А запустити тролейбуси новою лінією — до кінця грудня.

Зараз від 522-го мікрорайону курсує тролейбус №42. Він їде вулицями Академіка Барабашова, Валентинівська, Гвардійців Широнінців. Розворот — на перехресті з вулицею Наталії Ужвій. Відстань — майже 6,5 кілометрів.

Новий маршрут курсуватиме 3 кілометри від кінцевої зупинки тролейбусу №42, вулицями Наталії Ужвій та Академіка Павлова і до станції метро "Героїв Праці".

Лінію почали прокладати влітку. Будівництво коштуватиме майже 103 мільйони гривень, розповідав на початку серпня директор міського департаменту інфраструктури Сергій Дульфан. Повідомлялося, що за маршрутом встановлять близько 300 опор, прокладуть 7,8 км контактної мережі і побудують тягову підстанцію. Частина будівельних робіт вже виконана.

Нещодавно у Харкові відновили тролейбусний маршрут №17, скасований 11 років тому.

Автор: Світлана Стеценко

На початок