У британській розвідці повідомили, скільки часу піде на розмінування України

У британській розвідці повідомили, скільки часу піде на розмінування України

Попередження про заміновані території в Чугуївському районі. 4 квітня 2023 року
. Попередження про заміновані території в Чугуївському районі. 4 квітня 2023 року. Фото: Олександра Новосел/Суспільне Харків

Вочевидь, знадобиться щонайменше десять років, щоб очистити Україну від мін. Про це інформує Міноборони Великої Британії з посиланням на дані британської розвідки.

“В Україні продовжують щодня повідомляти про жертви серед цивільного населення, пов'язані з мінами. Найбільше постраждали Херсонська та Харківська області — території, які раніше були окуповані Росією”, — йдеться у повідомленні британських розвідників.

З приходом весни і збільшенням кількості людей, залучених до сільськогосподарської діяльності, ризик інцидентів з мінами серед цивільного населення зростатиме, відзначили у британській розвідці.

За даними розвідників, з початку вторгнення РФ було зафіксовано понад 750 жертв серед цивільного населення, пов'язаних з мінами.  Кожна восьма жертва — дитина.

“Ймовірно, знадобиться щонайменше десять років, щоб очистити Україну від мін”, — йдеться у повідомленні британської розвідки.

Читайте також

Повернення з полону українців, у Слов'янську закінчили розбирати завали зруйнованого будинку. 418 день війни. Онлайн

В епіцентрі бойових дій залишаються Бахмут і Мар’їнка — Генштаб ЗСУ

Авіація Сил оборони за добу завдала 5 ударів по окупантах — Генштаб ЗСУ

Міноборони РФ тісніше співпрацює з ПВК "Вагнер" для захоплення Бахмута — ISW

На початок