Словʼянськ: наслідки обстрілу. СУСПІЛЬНЕ | ВІДЕОНОВИНИ

Словʼянськ: наслідки обстрілу. СУСПІЛЬНЕ | ВІДЕОНОВИНИ

Словʼянськ обстріл 14 квітня 2023 року
. Фото: Фото ANATOLII STEPANOV/AFP через Getty Images

Удень 14 квітня Росія знову обстріляла місто Словʼянськ Донецької області. 16 квітня завершили рятувальні роботи. Унаслідок ракетного удару по багатоповерхівці постраждали 39 людей: 15 загинули, ще 24 отримали поранення.

Як повідомив глава ОП Андрій Єрмак, у місті пролунало щонайменше сім вибухів у районі школи №8, сталось влучання в три пʼятиповерхових будинки. Один будинок частково зруйнований, у двох — пожежі і пошкодження.

"Держава-зло вкотре демонструє свою сутність. Просто серед дня вбиваючи людей. Руйнуючи, знищуючи все живе, — відреагував на обстріл президент Зеленський. — За кожен прояв тероризму буде справедлива відповідальність. Жодного сліду Росії на нашій землі не залишимо. І жодного ворога непокараним також не залишимо".

Майже добу місцеві комунальники усувають наслідки обстрілів.

Після обстрілу начальник Словʼянської військової адміністрації Вадим Лях закликав мешканців евакуюватись.

"Події останніх днів змушують знову торкнутися цієї теми. Оскільки при обстрілах і руйнуваннях статистика стала ще більш гнітючою, ніж навіть влітку минулого року. Чому так відбувається? Тому що тоді у місті було близько 20 тисяч жителів. На даний момент – понад 50 тисяч. Одне влучення у багатоповерховий будинок, заповнений мешканцями, забирає надто багато життів, калічить надто багато доль. Евакуація – не найпростіший вихід. Але вона збереже для Слов'янська найдорожче — його мешканців", — зазначив він.

Війна. Усі новини
На початок