Найвищий рівень небезпечності: черкащан попереджають про загрозу підтоплення

Найвищий рівень небезпечності: черкащан попереджають про загрозу підтоплення

Найвищий рівень небезпечності: черкащан попереджають про загрозу підтоплення
Черкаська ОВА

Черкаські синоптики попереджають про загрозу підтоплення. Триває весняне водопілля прируслових територій, розповів Суспільному начальник Черкаського гідрометеоцентру Віталій Постригань.

Зі слів Віталія Постриганя, підтоплення прируслових територій області можливе з 14 по 17 квітня.

"Протягом 14-17 квітня 2023 року триватимуть значні скиди води при пропуску весняного водопілля через водосховища Дніпровського каскаду. Як наслідок — триватиме затоплення заплавних територій та відмічатиметься часткове затоплення прируслових територій у низці прирічкових населених пунктів на Кременчуцькому, Камʼянському, Дніпровському водосховищах y Черкаській, Полтавській та Кіровоградській областях".

Такі умови відповідають третьому рівню небезпечності, "червоному".

погода
Черкаський обласний гідрометцентр

Що відомо

  • Прирічкові села Черкаського та Золотоніського районів підтопило. Як повідомив керівник Черкаської обласної військової адміністрації Ігор Табурець, 13 квітня чотирьох людей евакуювали, з них — одна дитина.
  • Про загрозу весняного підтоплення попереджають жителів Канівської міської територіальної громади. У селі Пекарі вода підійшла до приватних садиб та погребів, Ще у чотирьох населених пунктах станом на 13 квітня підтоплені луги та фермерські угіддя, повідомили у пресслужбі Канівської міської ради.

Маєте новину про події з життя на Черкащині? Надсилайте сюди

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також

Вибір редакції

На початок