У селі Мильці Полтавської громади місцеві жителі хочуть, аби відремонтували дорогу. На частині з них просять про капітальний ремонт, а решту підсипати щебенем, розповіла Суспільному жителька села Олена Кальченко. За її словами, звернення щодо цього до міської ради надсилали кілька років поспіль.
Вулицею Шевченка у селі Мильці Полтавської громади щодня їздить Геннадій Романенко.
"Ями сягають до пів метра глибини. Через це, коли їдеш автомобілем, доводиться зупинятися. Навіть на другій швидкості не виїжджаєш, а доводиться вмикати першу швидкість", — каже житель села Мильці Геннадій Романенко.

Після приєднання до Полтавської громади жителі села зверталися до місцевої влади щодо стану доріг.
"Відповіді перший раз були, що вони, сільрада, ще не передали документи, тобто не в курсі справи. Потім нам почали писати відповіді, що немає коштів. Ми вимагаємо капітальний ремонт вулиці Шевченка, капітальний ремонт центрального в’їзду, капітальний ремонт Горової (вулиці – ред.), а решту вулиць хоча б щебенем засипати", — говорить жителька села Мильці Олена Кальченко.
"Що можна зробити цього року – це зробити центральний в'їзд, бо у нас нещодавно зламалася маршрутка, відпали колеса. І ця вулиця Шевченка від 62-го до 180-го будинку можна зробити", — каже жителька села Мильці Людмила Молчанова.

"Одну з їхніх доріг внесли до програми ремонтів за пропозицією управління житлово-комунального господарства. Ще одну додали на комісії як пропозицію включили до програми ЖКГ. Це вулиця Шевченка і вулиця Центральна. Одна із них потребує ремонту асфальтного покриття, інша – потребує підсипки, бо там асфальту як такого не було ніколи, а новий асфальт – це капітальне будівництво. Остаточна вартість буде зрозуміла тільки після проведеного тендеру, після того, коли буде прописано, що саме буде виконано для ремонту", — каже голова комісії з питань містобудування Полтавської міської ради Юлія Городчаніна.
За словами Юлії Городчаніної, до програми вулиці мають затвердити рішенням сесії міськради. На ремонт доріг, які перебувають у власності громади, спрямували по 2 мільйони на кожен старостат, говорить Валерій Пархоменко.
"Ми чекаємо, що у нас буде тендер на поточний ремонт доріг, 7-10 днів на його проведення, і я думаю, що наприкінці квітня, якщо погодні умови дозволятимуть, ми почнемо працювати. Ми поки йдемо лише по поточних ремонтах. Грошей на капітальний у нас не вистачить. Сьогодні у пріоритеті військові", — говорить перший заступник голови Полтавської міської ради Валерій Пархоменко.

А в’їзд до села від траси Київ-Харків перебуває на балансі Агентства місцевих доріг. Звернення щодо ремонту цієї дороги розглянули обласний департамент будівництва та Агентство. Останні готові розпочати ремонт на умовах співфінансування, йдеться у відповіді на запит.
"Ми подали пропозицію на Агентство включити цю дорогу у співфінансування з Агентством, щоб половину ми профінансували як міська рада, половину профінансувала область", — додала голова комісії з питань містобудування Полтавської міської ради Юлія Городчаніна.
Обласний департамент будівництва у відповіді на звернення жителів повідомив, що вартість капітального ремонту цієї дороги становить понад 10 мільйонів гривень.
Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах: