У Львові попрощаються із трьома військовими: що відомо про захисників

У Львові попрощаються із трьома військовими: що відомо про захисників

У Львові попрощаються із трьома військовими: що відомо про захисників
Фото Романа Балука

Сьогодні, 14 квітня, у Львові попрощаються із Олегом Корнаєм, Володимиром Галабудьом та Андрієм Довганем. Їх поховають на Личаківському кладовищі. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

Олег Корнай народився у Львові. Чоловік навчався на факультеті журналістики в Українській академії друкарства. Активно займався бігом та захоплювався історією.

Після початку повномасштабного вторгнення добровольцем став на захист України. Боровся проти військ РФ у лавах 1 окремого механізованого батальйону "Вовки Да Вінчі" 67 окремої механізованої бригади ЗСУ. Олег Корнай загинув 9 квітня. Йому був 21 рік. В захисника залишилися мама, бабуся, дідусь, хрещена, дядьки, двоюрідні сестри та брати.

Олег Корнай
Олег Корнай. Львівська міська рада

Володимир Галабудьо родом зі Львова. Закінчив Львівський будівельний технікум за спеціальністю "будівництво та експлуатація будівельних споруд". Чоловік брав активну участь у подіях під час Помаранчевої революції. Працював у будівельній сфері.

Із початком повномасштабного вторгнення Володимир став на захист України. Воював у лавах 77 окремої аеромобільної бригади ДШВ ЗСУ. Військовий загинув 9 квітня у віці 40 років. У Володимира Галабудя залишилися мама, сестра, брат та племінники.

Володимир Галабудьо
Володимир Галабудьо. Львівська міська рада

Андрій Довгань народився у селі Староварварівка Донецької області. Закінчив військове училище. Чоловік працював у галузі сільського господарстві та у транспортній сфері.

У червні 2022 року Андрій добровольцем пішов на війну. Виконував бойові завдання у лавах 24 окремої механізованої бригади імені короля Данила. Військовослужбовець загинув 9 квітня. Йому було 49 років. У Андрія Довганя залишились син та донька.

Андрій Довгань
Андрій Довгань. Львівська міська рада

Чин похорону військових розпочнеться о 12:00 у Гарнізонному храмі. За пів години відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають захисників на Личаківському кладовищі. 

Читайте також

Інститут помічника ветерана: на Львівщині стартуватиме новий проєкт

Вибір редакції

На початок