Ремонт дороги на провулку Степана Бандери у Полтаві: чи підтримала комісія петицію

Ремонт дороги на провулку Степана Бандери у Полтаві: чи підтримала комісія петицію

Ремонт дороги на провулку Степана Бандери у Полтаві: чи підтримала комісія петицію
Фото: Суспільне Полтава

На засіданні містобудівної комісії Полтавської міськради 12 квітня підтримали петицію про ремонт дороги на провулку Степана Бандери у Полтаві. Про це повідомляє з місця події кореспондентка Суспільного.

Петицію щодо ремонту дорожнього покриття на цьому провулку створив місцевий житель Валерій Левченко. Її опублікував 23 березня. Вона вже набрала необхідні 250 голосів.

Цієї кількості вистачило, щоб звернення розглянули депутати містобудівної комісії.

"Петиція була створена ще на початку березня після перейменування провулку. Тому що дуже багато людей почали ходити в гості. Декілька журналістів приходило, декілька з ютуб-каналів приходили знімати. Було прийнято рішення створити петицію. Після цього я швидко набрав 250 підписів. Потрібно засипати тому, що капітальні видатки заборонені. Буде засипка якимось твердим покриттям. Це все вирішуватиметься в процесі. Передали це до ЖКГ в перелік вулиць, на яке буде фінансування виділятися та ремонтуватимуть", — каже автор петиції щодо ремонту дороги на провулку Степана Бандери Валерій Левченко.

Остаточне рішення буде за сесію міської ради.

Що відомо

  • Провулок Степана Бандери розташований у мікрорайоні Кобищани, має довжину 150 метрів. Вздовж будинків немає асфальтного покриття. Замість цього ґрунтова дорога, яку розмиває під час дощів. За словами Валерія Левченка, через це автомобілям та "швидкій" складно заїхати в провулок.

Вибір редакції

На початок