Низка вулиць у Києві тимчасово буде без гарячої води

Низка вулиць у Києві тимчасово буде без гарячої води

Низка вулиць у Києві тимчасово буде без гарячої води
pixabay

Через проведення гідравлічних випробувань теплових магістралей на вулицях Дарницького району Києва вимкнуть постачання теплої води, повідомляє КМДА.

Випробовування проводитиме ТОВ "Євро-Реконструкція" на теплових магістралях № 2, 3, 4, 5, 6 у період з 12 до 26 квітня 2023 року.

Гарячої води не буде на проспекті Бажана (частково), Харківському шосе, вулиці Ревуцького (частково), Тростянецькій, Славгородській, Поліській, Бориспількій, Вересневій, Зрошувальній, Приколійній (уздовж залізничної колії).

Що відомо про перебої водопостачання в Києві

У Києві зранку 10 квітня стався прорив труби на бульварі Миколи Міхновського. Через аварію деякі вулиці залило окропом, виникло ускладнення руху транспорту на бульварі Міхновського та вулиці Підвисоцького.

На час ліквідації аварії на магістральному трубопроводі, що на бульварі Миколи Міхновського, без гарячої води залишалися 4 житлових будинки.

Увечері, 11 квітня, на проспекті Георгія Нарбута, 1А стався витік з водопровідної мережі на зеленій зоні. Через це спостерігалося зниження тиску водопостачання в Дарницькому та частково Деснянському районах. Згодом ситуація нормалізувалася.

Читайте також

Опалення закінчилося не для всіх: хто ще отримує опалення у Києві після завершення сезону

Вибір редакції

На початок