Зеленський розповів про чергову оборонну допомогу Україні від Німеччини

Зеленський розповів про чергову оборонну допомогу Україні від Німеччини

Зеленський
Президент України Володимир Зеленський. Фото: пресслужба президента

Президент Володимир Зеленський розповів про чергові кроки в оборонній допомозі Україні від Німеччини. Про це він сказав у вечірньому зверненні.

Він зазначив, що сьогодні надійшла хороша новина від команди, яка займається обмінами — вдалося повернути додому ще 100 захисників і захисниць.

"80 чоловіків і 20 жінок. Це армійці, прикордонники, воїни Військово-Морських сил, нацгвардійці. Серед них, до речі, оборонці "Азовсталі". Це сотня родин, які перед Пасхою отримали справжню радість. І, звичайно, продовжуємо працювати, щоб повернути всіх наших із російської неволі. Пам’ятаємо про кожного й кожну! І повернемо", — сказав президент.

Зеленський подякував всім, хто займається переговорами й підготовкою обмінів, а також усім, хто підтримує колишніх бранців і дбає про їхнє лікування та адаптацію.

Глава держави сьогодні провів переговори з прем’єр-міністром Іраку, домовився про "нову енергію наших міждержавних взаємин" і поінформував його про нашу формулу миру.

Читайте також: Що передбачає "формула миру" Зеленського

Президент також мав розмову з прем’єр-міністром Греції, "переважно щодо наявних викликів".

"Розказав про безпекову ситуацію, ширше – про нашу активність заради повернення миру й захисту людей. Дякую Греції за готовність продовжувати наявну співпрацю та йти разом до більшого", — сказав він.

Зеленський також зустрівся з британським підприємцем і "давнім другом України" Річардом Бренсоном.

"Він підтримує нас іще з 14-го року – і словом, і конкретною роботою. Зараз вирішив приєднатися до команди амбасадорів United24. Дякую за це! Обговорили, як саме глобальний вплив пана Бренсона може допомагати нашому відновленню, відбудові наших освітніх інституцій, залученню технологічної допомоги для України, зокрема, щоб проводити гуманітарне розмінування", — сказав президент.

Читайте також: Платформа United24 зібрала для України понад 300 мільйонів доларів — Зеленський

Він також зазначив, що є чергові кроки в оборонній допомозі Україні від Німеччини.

Два тижні – і посилення від Німеччини по бронетехніці, ППО, боєприпасах, інженерних машинах, медицині... Все, що посилює захист України від російського терору, все, що дає нашим воїнам більше можливостей для активного руху, – все це захищає й кожного в країнах-партнерах, кожного у Європі, кожного у світі. Термін "програш" має стати супутником терміну "агресор". І лише українська перемога це забезпечить", — зазначив Зеленський.

Президент подякував українським захисникам на всіх ділянках фронту.

"Виграти бій для України – це виграти бій і для себе. Варто про це пам’ятати. Завжди. А особливо тим, хто намагається вигравати лише для себе особисто. І зовсім не на передовій", — сказав він.

Читайте також

Росіяни намагаються заблокувати Авдіївку, Рада повернула доплати в 30 тисяч, обмін полоненими. 411 день війни. Онлайн

"Щоб я не чув, що ви з України. Ви народилися у РФ" — як Росія "перевиховує" викрадених українських дітей

Вибір редакції

На початок